Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Erős izzadás ellen valami jó...

Erős izzadás ellen valami jó módszert?

Figyelt kérdés

Nagyon erősen izzadok és tényleg bármit próbáltam nem vált be.Rengeteg féle,legjobbakra értékelt deokat,még bio deot is,bőrgyógyász által felírt krémet...És semmi eredmény.Szaga amúgy egyáltalán nincs,mindig jó illatom van,csak annyi,hogy állandóan folyik rólam a víz.Konkrétan a fekete ruháim az egyetlenek amiket nem látszik meg folt.Ha színesebb vagy világosabb van rajtam pár óránként kikell mennem a mosdó kézszárítójához hogy megszárítsam a foltokat.Tudtok esetleg valami jó megoldást?

21/N


(És nem mentális oka van mielőtt valaki ezt írná,nem vagyok izgulós típus,tènyleg kicsi korom óta ilyen izzadós vagyok.)


2020. márc. 9. 10:54
 1/3 anonim válasza:

Én is nagyon izzadós vagyok

Naturland Solutio antisudoricat szoktam használni nekem nagyon bevált

2020. márc. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én az exodort ajánlom, olyan mint a S.A. csak nincs benne alkohol ezért nem csíp. Nagyon hatásos.
2020. márc. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
@2 válaszoló: hol szoktad venni?
2020. márc. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!