Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ennyi idő alatt alakulhat ki...

Ennyi idő alatt alakulhat ki daganat?

Figyelt kérdés

Kb. 4 hete voltam nyaki ultrahangon mert idegentest érzés volt a nyakamnál, a doktornő ahogy leírta minden rendben van a pajzsmiriggyel, erekkel, stb, pár kisebb 3-4 mm-es normál nyirokcsomót látott csak, illetve megnézte a kulcscsont régiót is a biztonság kedvéért. Ott nem làtott semmit, nem található körülírt,kóros pathologiás jellegű képlet.

Szóval teljesen negatív leletet kaptam kézhez, ami megnyugtatott viszont elkezdtem tapogatni a kulcscsont régiómat hogy biztos nincs-e semmi és mikor nagy levegőt veszek olyan mintha éreznék a kulcscsontom felett kis tapintható nem is tudom mit, az is lehet hogy az erem vagy ín. Nem akarom magam hülyének nézetni, nem szívesen mennék vissza az orvoshoz, ha tényleg pár hete voltam akkor ha lett volna valami gebasz azt látta volna a doki és nem alakulhat ki ennyi idő alatt rossz indulatú dolog? Egyáltalan ez olyan hogy egy jó indulatú csomóból alakul ki szép lassan a rossz indulatú vagy hirtelen nő egyik percről a másikra egy rosszindulatú?

33/F


2020. márc. 9. 21:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Dehogy alakulhat! Nem vagy pánikbeteg? Ne vegyél nagy levegőt és ne tapogasd!
2020. márc. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!