Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rezisztens kórokozó van a...

Rezisztens kórokozó van a vizeletemben, mivel tudnám kiírtani?

Figyelt kérdés

Fáj a hátam, a vesére is ráment...

Melyik gyógyszer az ami jól elterül a veseszövetben is, de nem a cipro mert az nem segített...

[link]


2020. márc. 10. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez úgyis az orvosod dönti el.
2020. márc. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ezt nem értem. Valaki elvégzett egy erre vonatkozó vizsgálatot, ki lett értékelve, rezisztens kórokozód van, ezt kezelni kell kórházi körülmények között vagy legalább otthon kifeküdve orvos által adott kezeléssel. Ezt nem tudod megoldani egyedül.
2020. márc. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Házi pálinka.
2020. márc. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy rezisztens? Mire rezisztens? Nyilván akkor tenyészteni kell, hogy mégis mi az, amire nem rezisztens és az alapján tud az orvos megfelelő antibiotikumot adni.


Ja, látom az eredményt. Hát én nem vagyok orvos, de gondolom a R jelzésűek nem jók, a többi jó.


Nekem az éveken át visszatérő vesemedencegyulladásomat a RENELIX szüntette meg. Semmilyen antibiotikum nem hozott végleges gyógyulást. Ez egy homeoátiás szer, homeopátisával foglalkozó gyógyszertárban beszerzik neked. Nem kell hozzá recept. Arra kell figyelni, hogy a szájban kell tartogatni a vízbe csöpögtetett gyógyszert és nem rögtön lenyelni, mert a nyálkahártyáról felszívódva hat igazán. Fantasztikus, nekem soha többé nem jött vissza a fertőzés, akkor már 3. éve szenvedtem, rengeteg vesegörcsöm is volt a gyulladástól. Legalább 10 éve semmi bajom. Nemrég volt egy kis felfázásom, egyszer vettem be a RENELIX-ből, aztán el is felejtettem bevenni többet, mert azonnal megszűnt a felfázás. Meg még az infraszauna jó vesemedencegyulladásnál. Fél órát kell bent ülni. Nekem ezt és a RENELIX-et egy természetgyógyász központban ajánlották.

2020. márc. 11. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, és a RENELIX mellett kerülni kell minden mentolosat, pl. fogkrém. Lehet kapni homeopátiás fogkrémet. És elektromos berendezések mellett sem szabad tárolni a homeopátiás szereket.
2020. márc. 11. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!