Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A labor-vizsgalat alapjan a...

A labor-vizsgalat alapjan a vizeletemben az fvs-12 volt es 5 a hatar a vizelet feherje meg-halvanyan opal ezek mitol lehetnek!?

Figyelt kérdés

fvs-12 es 5-ig jo

a vizelet feherjehez meg az volt irva,hogy(halvany opal).

bocsanat elnezest kerek az ekezet nelkuli irasomert.



#laboreredmeny.
2019. máj. 23. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg van egy kis húgyúti fertőzésed. Majd elmúlik. Ha panaszokat okozna (pl. csíp a pisi, fáj a hólyagod/veséd, véres a vizelet), akkor vissza kell menni az orvoshoz.
2019. máj. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha kíváncsi vagy bővebben, a fehérvérsejtszám azért lett nagyobb, mert a fehérvérsejtek megtámadták a fertőzést a húgyhólyagodban és gennyként távoztak a döglött baktériumokkal együtt vizeléskor. A pisi ezektől az apró úszkáló gennydarabkáktól "opálos"
2019. máj. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

es most igy ilyenkor mit lehet tenni mert amennyi nyugom van az eletemmel mar egyre jobban megakarok szabadulni tole.

nem hianyzik a tobbi gyogyszerem mellett antibiotikum szedese is.

2019. máj. 23. 22:38
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez nem egy egetrengető probléma. Kb. évente 3-4 alkalommal mindenki felfázik kisebb-nagyobb mértékben, csak nem lát róla laborleletet az ember és nem ijed meg annyira. Magától is elmúlik, de lehet kicsit rásegíteni gyógynövényes teákkal. Vagy például a kamillás ülőfürdő sok embernek használ, mert gyulladáscsökkentő és fájdalomcsillapító hatása van. Kamilla teával szoktam borogatni a kóbor cicák összeragadt gennyes szemét és pár nap után szépen rendbejönnek tőle. Tehát a gennyes pisin is könnyen segíthet és még jól is esik a jó meleg víz ilyenkor.
2019. máj. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Csak azért mondtam, hogy ha súlyosbodik, akkor menj vissza orvoshoz, mert át tud terjedni a vesékre, vesemedencegyulladást okoz és az veszélyes dolog.

De azt úgyis érzed, ha nem csak a hólyagod fáj, hanem már feljebb is a hátadon.

A lelet alapján ez tényleg nem súlyos. Pár nap és jobb lesz. Lehet még melegvizes palackot is a hasadra tenni, sokaknak jól esik. Nekem mondjuk pont nem vált be se erre, se női problémákra. Elvileg a cickafark tea is jó kismedencei gyulladásokra, csak borzalmas az íze. :D

2019. máj. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
a batyam szexualis uton megkapott az akkori farokszopo baratnojetol hugyuti fertozest(meg bel bakteriumok).amivel tobb mint 10 eve kinlodik szenved nem lehethogy a kadtol(amiben furdunk,zuhanyzunk).meg a toilet deszka hasznaladtol kaphattam meg valamit!?
2019. máj. 23. 23:16
 7/10 anonim ***** válasza:

Igazából bárhogy és bármikor elkaphattad, amikor csak bármiféle módon érintkezett a húgycsőnyílásod a külvilággal. Nem feltétlenül kell azt gondolni, hogy a testvéred is a barátnőjétől kapta el. Ez alapján úgy sejtem, férfi vagy. Mi nők kislány korunktól kezdve rendszeresen felfázunk. A fiúkra ez nem jellemző. Ennek nagyon egyszerű oka van: a női húgycső sokkal rövidebb, mint a férfi húgycső. Rövidebb csövön sokkal könnyebben feljutnak a baktériumok a húgyhólyagba és okoznak hólyaghurutot. Ettől függetlenül férfiak is simán felfázhatnak. Azért is hívjuk felfázásnak, mert ha például leülsz egy hideg márványlapra, akkor lejjebb megy az alfeled hőmérséklete is ideiglenesen és a csökkent hőmérséklet segíti a baktériumok elszaporodását. Tehát azt a fertőzést összeszedted akár csak annyival, hogy koszos kézzel pisiltél vagy nagyvécézésnél rossz irányba törölted ki, aztán kicsit hideg érte a húgycsövedet/hólyagodat és már el is terjedt, gyulladást és fájdalmat okozva.

Vagy az immunrendszered gyengült kicsit le és azért jött ez ki tünetként.


Mindenesetre én több, mint 3 éve vagyok együtt a barátommal. Ezalatt az idő alatt volt párszor húgyúti fertőzésem és ő egyetlen egyszer se kapta el tőlem, se szexuális úton, se a közös kád- vagy vécéhasználattól.

2019. máj. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
akkor most ez en laboteredmenyeim alapjan micsoda meg,hogy vannak benne kristalyok is!?
2019. máj. 24. 15:49
 9/10 anonim ***** válasza:
Saját magadat is megfertőzhetted, ha pl. a wc-n széklettel fertőződhetett a húgycsöved, de ez az emelkedés nem utal semmi komolyabb dologra.
2019. máj. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Koszonom Szepen a hozzaszolasaikat feltett kiirt kerdesemre.

Mindenjot kivanok onoknekis viszlat.

2019. máj. 27. 00:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!