Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan szedjek 4 féle különböz...

Hogyan szedjek 4 féle különböző vitamint? (Komplex B Vitamin, Vitinne, Béres Vita-D3 és Béres Csepp Extra)

Figyelt kérdés
Az első az egy mindent tartalmazó B vitamin, a második az egészséges fogínyben segítenek be, a harmadik D a negyedik pedig C vitamin, tehát PAPIR mind a 4 más és más, nem fedik le egymást, mégis kérdéses hogy érdemes-e így szedni őket.

2020. márc. 11. 12:44
 1/8 anonim válasza:

Egyszerűbb és gazdaságosabb akkor már valami multivitamin csomagot venni, sokban még több milligramm B, C, D stb. vitamin van, mint amikben az általad szedettekben.

Én 3 éve a multi-pro plus-t szedem, és egy télen sem voltam influenzás, még akkor sem, amikor már szinte az összes munkatársam volt táppénzen.

Előtte nekem is minden télen program volt az lázcsillapító zabálás.

2020. márc. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan szedjed! Hatékonyabb szerintem mint a multivitamin. Én is külön szedem őket évek óta. Béres csepp forte, C vitamin, B komplex, D vitamin.
2020. márc. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És a Multi Pro Plus mellé egy C vitamin még "beleférne"?
2020. márc. 11. 12:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Sőt én még halolaj kapszulát is szedek a fent felsoroltak mellé :)
2020. márc. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Még 1 gramm télen/hidegben/járványkor simán mehet, nyáron felesleges szerintem
2020. márc. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#2 És hogy érdemes szedni, egyszerre vagy órás eltéréssel?
2020. márc. 11. 14:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyszerre is nyugodtan, vagy ahogy eszedbe jut. Nem gátolják egymás hatását, ha neked egyszerű egyszerre bevenni az összeset, csak nyugodtan!
2020. márc. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az a baj ezekkel a multi vitaminokkal,hogy egyikből sincs elegendő bent .

Q10 Béres koenzim 60 mg ost kell venni.60 db osat,ez éri meg.Valamivel 3000 felett van .

Sportolók is ezt szedik .

2020. márc. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!