Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tudtok boltot ahol lehet...

Tudtok boltot ahol lehet venni kézfertőtlenítőt?

Figyelt kérdés
Bp-n sehol, konkrétan az interspartól a legkisebb drogériáig mindent bejártam. Hogy lehet az, hogy nincs biztosítva boltokban?
2020. márc. 12. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, elszoktunk a hiánycikkektől. Sem a gyártók, sem a forgalmazók nem voltak felkészülve ekkora keresletre. Biztos, hogy éjjel-napoal gyártják, mégse győzik csak a töredékét előállítani a szükségletnek.
2020. márc. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lidlben tegnap a fehervari u ton még volt. Pentaraknal kis kiszereles gel allagu.

Barmelyik patikaban tudsz kikevertetni kezfertotlenitot! Hetfon mindegyik gyogyszertar megkapta a "receptet" az OGYÉI-tol es az utasitast, hogy ahol nincs mas ott ezt kell felajanlani a vasarlonak. Alkohol/glycerin es hidrogenperoxid van benne. Ahol en kertem ott egy kis 83 grammos adag 1000 ft volt....aaaa

Vagy kerhetsz borfertotlentot, amit pl injekciok elott szoktak spricnizni a borre, az is megteszi. Az még altalaban van a gyogyszertarakban.

2020. márc. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Képzeljétek. A 12. kerületi Primában sikerült vennem, 1800ft-ért.

Amúgy utolsó, köszi az alternatívákat, voltam gyógyszertárban, csak megvonta a vállát.

2020. márc. 12. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!