Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szóval először is kérnék...

Szóval először is kérnék mindenkit, hogy ne támadjanak azzal, hogy ez nem ide tartozik mert nem tudom mi lenne az ideális témakör amihez ezt írhatnám. Valaki tud nekem ebben segíteni? Orális szexel is elkaphatom a koronát?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem,hogy ugye a korona vírus cseppfertőzéssel terjed és felmerült bennem az,hogy vajon orális szexel is el lehet kapni vagy ez,hogy működik? Párommal beszéltem róla de ő sem tudja mi tévők legyünk mert benne van a pakliban,hogy mi is jó eséllyel elkaphatjuk.

#orális szex #koronavírus #párkapcsolati bizonytalanság
2020. márc. 13. 23:41
 1/3 anonim válasza:
37%
Hülyeség. Ha megfelelően tisztálkodtok, (gondolom mint ahogy eddig) esetleg fertőtlenítő miután haza ért, megfürödtök..stb semmi okotok az aggodalomra (alapból sem.)
2020. márc. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha megfertőződött valamelyikőtök, akkor értelemszerűen igen.
2020. márc. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát de eleve ha megfertőződött valamelyikük, ahhoz nem kell szex, hogy tovább fertőződjön, mivel gondolom egy pár ölelkeznek, puszit adnak egymásnak, szóval a szexig nem kell elmenni:D
2020. márc. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!