Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Baj, ha nem rágom össze a...

Baj, ha nem rágom össze a nyers virágport?

Figyelt kérdés
SZÖRNYŰ az íze, egyszerűen nem tudom megenni, ha rágni kell. Próbáltam vízzel, citrommal, gyümölcslevekkel, de borzalmas. Egyedül úgy tudom elfogyasztani, ha kis részletekben egészben lenyelem. Ez baj? Ha már megvettem jó lenne ha nem menne kárba.. :/
2020. márc. 14. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:

???

Mi van?


Milyen virágpor? Miért akarod megenni? Valami gyógynövény, vagy mi?

Életemben nem hallottam még ilyet, hogy valaki virágport akart volna enni, szóval légyszi világosits föl, hogy miről beszélsz, mert most már kiváncsi lettem!


Amúgy nekem gyerekkoromban egy kanál mézzel vagy lekvárral adták be a keserű gyógyszereket.

2020. márc. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Micsoda???
2020. márc. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Baj. Az a baj, hogy a fejedben egyáltalán megfordult ez a marhaság, hogy megedd. Mézről nem hallottál soha, igaz?
2020. márc. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]

...

2020. márc. 14. 20:14
 5/7 anonim ***** válasza:

Te sem olvastad végig a cikket kérdező:


“A nyers virágport önmagában, illetve joghurttal vagy gyümölcssalátával fogyaszthatjuk a nap első felében.”

2020. márc. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én ezt értem, de mindenhol azt írják jól össze kell rágni. Ha joghurtba teszem is meg kell rágni, de úgy nagyon rossz íze van.
2020. márc. 14. 20:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm a cikket, #1 voltam. Érdekes. Én is hiszek a gyógynövényekben, de erről még sosem hallottam ilyen formában. Köszönöm :)
2020. márc. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!