Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki ismeri a Cardio NRJ nevű...

Ki ismeri a Cardio NRJ nevű készítményt, és mi a tapasztalata vele kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Érrendszer tisztítására ajánlják. Vagy tudtok-e valami jobbat ennél?

2020. márc. 15. 09:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Mit kell tisztítani az érrrndszeren?
2020. márc. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Bocs, de nem ez volt a kérdés! Próbálj meg légy szíves a kérdésre válaszolni.

Köszi

2020. márc. 15. 23:54
 3/10 anonim válasza:
Erről a termékről itt olvastam [link] ahol egy 120 nénit mutat, Holló Gizella néven. A képkeresővel rámentem és táltam egy orosz oldalon egy videót ahol a családja megünnepelte a 110 éves nénit, aki beszélt. Oroszul! [link] .Innentől kezdve döntse el mindenki mennyire hiteles. A dr. Német István sem az :)
2020. ápr. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Engem is érdekel a dolog, de a gyógynővényekben jobban bizom. Most nő a csalán, remek vértisztitő. A foghagymakivonatot is készítettem, kis tejben keverve nem annyira erős az illata. A csipkebogyó teáról még azt mondják, hogy rugalmasan tartja az ereket. Az elöző voltam. Szép napot!
2020. ápr. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Én is olvastam ezt a cikket, de akkora kamu mint a fszom bocs:(
2020. ápr. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Nem akarok ünneprontó lenni, de az egészségedbe is kerülhet, ha ezt a készítményt megrendeled. Már nem egy weboldalt láttam, amik már szinte manipulálják az embereket, csakhogy megrendelje a készítményt. Már javából az 50% kedvezmény is gyanús (elárulom semmi kedvezmény nincs, ez is a csábítás egy formája). Javaslom, hogy hiteles oldalaknak higgyél. Az ilyeneket pedig jelenteni kell, mert emberek életét teszik tönkre. És már nem egy ilyenbe botlanak bele. A lent található komment szekció se tűnik nekem hitelesnek. A gyógyszer egy varázsütésre normalizálta a vérnyomást, ami 180 alá soha nem ment, hagyjuk már. A normális vérnyomás 120-130/80-90 általában. Hetek kellenek a megfelelő vérnyomás érték beállításához, ha ilyen súlyos az eset. Illetve ha valakinek ez a 200 közeli, vagy több érték a "megfelelő" (amiből mellesleg megjegyzem, hogy bármikor agyvérzés lehet), annak a 120-130-as szisztolés már kb. az ájulás felé viszi az embert.


El lehet gondolkodni ezeken. Tapasztalatot pedig nem tudok írni, és ne is várj tőle, mert nem szeretnék úgy élni, hogy rengeteg egészségügyi problémám van. De persze mindenki maga dönti el, hogy mit hisz el, mit rendel meg, mit fogyaszt. A válaszom vedd figyelmeztetésnek.


Ui. Az ismerőseim körében történt, hogy egy hasonló felépítésű oldalról fogyasztó szert rendelt (ez egy ilyen italba keverhető por volt), a figyelmeztetés ellenére is, aztán 1 évbe telt, míg helyrejött, mivel folyamatos hasmenése volt, amit a probiotikumos készítmény se tudott helyreállítani. Egész egyszerűen tönkre tette a bélflóráját.


Remélem tudtam segíteni, mivel ezzel ez volt a célom.

2020. máj. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
67%

Most már én is ismerem...kb annyira lehuzta a vernyomasom hogy a rosszullet kerulget.. Bevizsgaltatom valahol mar ha tudom!!! SENKI NE SZEDJE EZT A MÉRGET!!!!

Tudtommal a termeszetes eredetu "gyogyszereknek" nincsenek mellekhatasai

2020. júl. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Kedves #7 válaszoló! Én a #6 válaszoló vagyok. Sajnálom, hogy megtörtént veled ez az eset. Felhívom a figyelmed, hogy ez biztos, hogy nem természetes eredetű gyógyszer. Nem szabad mindennek bedőlni, ami le van írva. Inkább menj el orvoshoz, aki bevizsgál, és ez alapján ír fel egy terápiát. Lehet, hogy lassabb, de ugyanakkor biztosabb folyamat.
2020. okt. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kedves Válaszolók! Nagyon köszönöm válaszaitokat, nagyon tanulságos volt! Én is erre az elhatározásra jutottam tőletek függetlenül. És mást is erre bíztatok! A természet a legjobb orvos, de nem a sarlatánok kezében! Nagyon meg kell néznünk, hogy kitől mit rendelünk, mert rengeteg a csaló! Ezért is tettem fel a kérdést, és örülök, hogy volt eredménye! Köszi mindenkinek még egyszer, de nyugodtan írjatok, ha valakinek van még tapasztalata! ;)
2020. okt. 28. 22:50
 10/10 witmann válasza:
Én szedtem a kúra 2 hónap volt. EGY NAGY ÁTVERÉS. Semmilyen hatása nincs. Az ára nagyon drága, szerettem volna hozzászólni,az oldalon ahol vásároltam:semmi esélyem a vélemény nyilvánításra csak az előre oda szerkesztett vélemények (kamu dumák), hogy eladható legyen. T: Károly
2021. márc. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!