Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hány hét után lehet kivenni,...

Hány hét után lehet kivenni, esetleg kicserélni a fülbevalót?

Figyelt kérdés
2010. júl. 25. 15:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
4%
Fülbevalót akármikor lehet cserélni. Mi a kérdés?
2010. júl. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a lövetés, lyukasztás után érted, akkor 1 hónapig csak tiszta kézzel néha forgasd meg a lyukban, ne vedd ki. Alkohollal a fülbevaló körül és lyuknál fertőtlenítsd.
2010. júl. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hát én 1 hét után vettem ki őket...Nekem van 5, 3 napja rakattam az ötödiket...Az orvosi vagy hogy hivják azokat amiket először rakatnak azt ne vedd ki rögtön várj egy hetet...Báris én úgy tettem, nem tudhatod hogy hogy reagál a füled rögtön az aranyra, ezüstre a furatás után....:)
2010. júl. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nekem kb másfél hete lett kilőve, egy másik ismerősöm kevesebb mint egy hét után kivette, vérzett neki, de egy hét múlva már kicserélte másra, nekem csak annyi kéne, hogy kíváncsiságból kivenni, de nem biztos hogy jó lenne-e.
2010. júl. 25. 15:19
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

második vagyok.

Nekem kozmetikus mondta, hogy 1 hónap a biztos, addig forgatni kell és alkohollal fertőtleníteni...de persze ez embertől függ. Én is kivettem 1 hét után, de vissza is kellett tegyem 2 nap múlva.

2010. júl. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%
Az a legbiztosabb ha legalább egy hetet vársz :) Ne vedd ki előtte...Ha kiveszed akkor szerintem ragd is rögtön vissza, de én nem kísérleteznék vele...Mert visszarakni már nehezeb, és ha nem találod rendesen el a lukat akkor megsértheted a friss hejét a függőnek és lehet hogy akkor tuti kivérzik :)
2010. júl. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Annak van igaza aki az egy hónapot mondja. Nekem 6 lyuk van a fülemben és bármelyik orvos megmondja, hogy mindenkinek másképpen gyógyulnak a sebei. Van aki egy hét után lazán kiveszi, nekem volt ami még fél év után is gennyedzett, akármennyire vigyáztam rá.

Egy hónap a tuti. (Én anno 6 hétig nem cseréltem)

Inkább bírd ki, minthogy utána hónapokig szenvedj vele.

2010. júl. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%
ne vedd ki meg.. sztem var egy honapot.. az egyik ismerosom is csinaltatott.. csak o hamarabb kivette, es begyulladt neki.. :(
2010. júl. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hát akkor egy hónap...A tesóm most rakatott egyet, ő is egy hetet fog várni...Az osztálytársam is egy hetet várt...:) De ez rajtad múlik...Nekem speciel az adta a tanácsot aki lövette be a függőt, mert neki is van...

DE lehet hogy igazad van, személytől függ...:) az a fő hogy ne gyulladjon be...:)

2010. júl. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondták, hogy egy hónapig érdemes benne hagyni, de semmi baja nincsen már, eleinte picit vérzett. Volt már piercingem is, csak ugye az soká gyógyul, és ott kellett egy hónapot várni...
2010. júl. 25. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!