Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mukormoskent mernetek dolgozni...

Mukormoskent mernetek dolgozni a mostani helyzetben?

Figyelt kérdés
Már nem tudom, hogy mit hihetek el, teljesen tanácstalan vagyok. Többen mondták, hogy a koronavírus miatt maradjak itthon, ne dolgozzak, hiszen rengeteg emberrel érintkezem egy nap.

2020. márc. 15. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

A vírust nézve nem dolgoznék, mivel a szem nyálkahártyáján is terjedhet. Azaz hiába a maszk (az sem véd...), meg a fertőtlenítés stb....védőszemüveget gondolom meg nem szerzel be :D meg gumikesztyűt...


viszont lehet, hogy más ennek ellenére is elmegy és ha te otthon maradsz, akkor elcsábíthatja a vendégeidet....illetve ha hosszabb ideig tart ez a vírus nem lesz kereseted.

2020. márc. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Járványtani szempontból mindenképp az lenne a legjobb ha otthon maradnál. Hiszen közvetlenül érintkezel sok emberrel, nyilván másfél méter távolságot sem tudsz tőlük tartani. Ezt nyugodtan elhiheted, hogy egy nagyon gyorsan, cseppfertőzéssel terjedő vírusról van szó ami világjárványt okoz és elsősorban az idősebb, társbetegségben szenvedő, immunhiányos populációra veszélyes.

Ha úgy döntenél hogy mégis dolgozol, százezerszer moss kezet egy nap és neked indokolt lenne az FFP3 maszk. Na igen, csakhogy hiánytermékek a maszkok és egyébként is 4 óránként cserélni kellene. Enélkül viszont nem mernék dolgozni a helyedben. Gondolj csak bele hogy leköhög egy gnóm némber aki szrik az egészbe - ugyanis még mindig rengetegen vannak akik nem veszik komolyan a helyzetet.

Mindenesetre csak egyvalaki legyen nálad egyszerre, mosson kezet ő is meg te is, ha köhögnie kell az illetőnek míg a körmével foglalkozol, a könyökhajlatába tegye azt - ezekre hívd fel a figyelmet, szellőztess gyakran... de igazából majdnem mindegy, hiszen túl közel vannak hozzád.

2020. márc. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mielőbb zárd be a boltot.


Itt most napokról van szó és kitör a járvány durván. Azt a pár napot töltsd otthon, aztán úgyis hatóságilag zárják be.

2020. márc. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Utolsóval eggyet értek. Szerintem max 1hetet dolgoznál még,és rendeletbe adják a zárást. Ez a hét nem ér annyit hogy kockáztass.


Nem kell kretén aki leszarja a betegséget. Elég ha bemegy valaki,akibe lappang. Úgy adja neked a vírust,hogy mem is tud róla.

2020. márc. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Úgy döntöttem, hogy nem dolgozom már. Én piici helyen, galérián dolgozom, a szalonban 7-en dolgozunk együtt. Kesztyű, fertőtlenítő maradt még dögivel, de sajnos maszk már kevésbé. :-( Én is úgy látom, hogy nem érdemes kockáztatni a családom, a saját és a vendégek egészségét. Mindenkinek kitartást erre az időszakra!
2020. márc. 16. 07:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy filozófusnak lenni, az most mindenképpen biztonságosabb.
2020. márc. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!