Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek meddig tart majd...

Szerintetek meddig tart majd a koronavírus?

Figyelt kérdés
kb hány hónap/hét

2020. márc. 17. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Június-júliusra saccolom.
2020. márc. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

Csúcs: május eleje

Onnantól csökkenés június, júliusig.


Reméljük 2nd wave nem lesz.


Kína jó példa lesz.

2020. márc. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%

Nézd, egy biznyos német tartományban élek, nem egészen önszántamból; a kibaXott egyetemi menzáról most jöttem. Üres gyomorral. Április 19-ig zárva van, mától. HOLOTT ma - most plusz 22 fok van. Nincs a hölye vírus, ami 25 fokokban sokáig megmarad.


Főzni sincs sem lehetőségem, sem energiám. Olyan munkát végzek, ami pszichiés energiámat elviszi, hogy sokszor élni sincs erőm. Csak hétvégén tudok meleget enni, étteremben - ha valamelyik elmeháborodtt féleszű barom azt is be nem záratja.


Köszönöm, Angela Merkel! :( A derék német nép és a valahai józan esze ... elment nyaralni.


És erről ennyit.


Úgyhogy nem tudok neked mit mondaani. A legdurvább influjárványok és egyéb járványok régen sem tartottak tovább 1-2 hónapnál, az influ. szinte kizárólag téli és kora tavaszi-őszi vírus. Ha augusztusban, plusz 40 fokban is ettől rettegünk, akkor szerintem tegyék a Földre a Bolondok Háza táblát. Megérdemeljük.

2020. márc. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A nagyján szerintem 2-4 hónap múlva leszünk túl.
2020. márc. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
1-2: a csúcsot április elejére, ill. március végére várják itt, a végét pedig Húsvét utánra. Nem lesz második kör, nem is lehet, mert minél agresszívabb egy vírus, annál sérüléknyebb. Mutáció lehet, de az mindig jóval gyengébbet üt, mint most. Tehát ha lesz második kör, az már csak hisztéria szinten lehet erős. Azt most égetik be a bugyuta és tehetetlen kormányok, a féltudóska szakértők és a sarlatán orvoskák. Ja és a hisztériakeltő média!
2020. márc. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kb július augusztusig saccolom.
2020. márc. 20. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 szamo77db ***** válasza:
Nekem fogalmam sincs sajnos.
2020. ápr. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!