Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ti a koronavírus alatt találko...

Ti a koronavírus alatt találkoztok a párotokkal?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és a párom is meg én is a szüleimmel élek. Az én családom nagyon aggódik a vírus miatt. Az idős nagymamám hozzánk költözött. Nem megyünk szinte sehova. De én szeretnék találkozni a barátommal nem birnám ki nélküle hónapokig. Szóval az a helyzet hogy a szüleim nem igazán engedi hogy átmenjek a barátomhoz. Ti attól még átmentek közeli ismerősökhöz?

2020. márc. 22. 22:19
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
67%
Menj át a párodhoz és maradj is nála, kész. Nincs kijárási tilalom, oda mész, ahova akarsz, csak ne mozogj feleslegesen.
2020. márc. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
16%

#11 remélem te leszel az a peches a 2 közül az 1000 fiatalból aki a saját váladékos tüdejébe fullad bele.


:)


Nyugodj meg, ez olyan mint a lottó. Ha peches a genetikád, a vírus ugyan úgy leharap egyből tüdőre. Egyeseknél olyan komoly a fertőzés, hogy a lélegeztetőn is meghalnak.


Ha peched van, akkor teljes szisztémás fertőzést okoz. Elrágja az emésztőrendszeredet, a veséidet, megeszi a májadat.


Végül egyszerűen leállnak a szerveid és abba halsz bele. Fiatalként is megeshet ez, sok esettanulmány van.

2020. márc. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim válasza:
0%
23:40 ne trollkodj már
2020. márc. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

#13, közben törölték amit írt.

Nagyon undorító módon azt írta hogy a vén dögökkel már nem kell törődni úgy sem.

2020. márc. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 Hardy Weinberg ***** válasza:
2020. márc. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
47%
A szüleid sem járnak dolgozni? Postára? Bevásárolni? Semmivel nem nagyobb a rizikó onnan hazavinni, mintha a barátoddal találkozol (átmész hozzá) és utána hazamész. Tartsd be az alapvető higiéniát, amit egy influenza járványnál vagy egy megfázásnál is illene - nem csak most kell jól kezet mosni - és kész. Esetleg nagyid közelébe vegyél fel egy maszkot.
2020. márc. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
42%

#16, De van különbség!


Barátozni SZÓRAKOZÁS. Halasztható. Felesleges. Ráadásul kontakt fertőzés kockázata óriási. Szinte elkerülhetetlen ha a másik fertőzött.


Ételért menni meg VÁLLALHATÓ KOCKÁZAT.


Ezt kéne felfogni, mielőtt halálba külditek az idős/középkorúakat.

2020. márc. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
21%

Megéri egyébként azzal a tudattal élni, hogy te küldted halálba a nagymamát? Meggyilkoltad, mert nem bírsz ki pár hónapot a barátod nélkül.


Ha találkozni akarsz vele, akkor költözsetek össze albérletbe, vagy hozzá.


Felnőtt nő vagy, el lehet menni otthonról. Én is elköltöztem 18 éves korom óta.

2020. márc. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim válasza:
42%

Én is ugyanebben a cipőben járok csak nagymama nélkül.

Apukám nem enged el a barátomhoz.

Másik megyében lakunk és őszintén félek hogy hónapokig nem látom majd.

Akik meg egy városban vannak tudnak talizmi...

2020. márc. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

#19, Majd július-augusztusban találkoztok.


Itt az ideje, hogy minden fiatal és öreg is áldozatot hozzon. Ez most katasztrófahelyzet. Egy kis ízelítőt kap mindenki, milyen amikor megszűnik a nyugati jólétünk.


Sajnos ez ilyen. Én sem tudok most találkozni azzal a lánnyal akivel korábban randiztam, és alakultak a dolgok. Megbeszeltük, hogy vagy összeköltözünk, vagy semmi. Ha összeköltözünk, akkor nincs visszaút, nincs több szülő, nincs több látogatás. Ez nem retúrjegy.


Onnantól a saját lábadon kell élnetek.

2020. márc. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!