Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Okozhatja a hízást a Pimafucor...

Okozhatja a hízást a Pimafucort krém?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok.

Alapvetően nem vagyok hízásra hajlamos,nem is vagyok elhízva,de észrevettem,hogy a hasamra kicsit híztam.

Nem voltam soha egy nagy sportoló,de eddig mégsem híztam. Egy ideje azonban használom a Pimafucort nevű krémet,mivel seborrhea-m van. Kb.1 hetes kezeléseket csinálok,ha újra megjelenik,aztán egy ideig nem kenem.

Okozhatja a Pimafucort a hízást,a benne a lévő szteroid miatt?


2020. márc. 23. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is használtam már. Hízásra hajlamos vagyok, de egy deka nem jött fel ettől. Ebben a krémben olyan mini adag van, ráadásul krém. Mennyi szívódik fel? Évente 3-4 szteroid injekciót kapok, attól se híztam. Szóval ami a torkodon lemegy, ott keresd a hibát.
2020. márc. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A jóég tudja hány éve használom, szerintem nem az okozza, nem is említik a lehetséges mellékhatások között.
2020. márc. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyen az élet, öregszel. Az anyagcsere 20 éves kor körül lelassul. Így az eddigi étkezések és mozgás más hatással vannak a testedre. Sajnos el kell kezdeni ezekre jobban odafigyelni.
2020. márc. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez a szteroid ez nem az a szteroid. Nem kell beszarni.
2020. márc. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Akkor azt hiszem,ideje életmódot váltani :D

2020. márc. 23. 16:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Biztos nem,hisz nem szájon át használod .
2020. márc. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!