Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ti is folyton a tüneteiteket...

Ti is folyton a tüneteiteket figyelitek, hogy mikor üt ki rajtatok az új vírus?

Figyelt kérdés
Én már csak ezen parázok. Ha kicsit csiklandozza valami a torkom, már kétségbeesek. Más ia van így vagy kezdek meghülyülni?
2020. márc. 23. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Szarok rá, mert kellő valódi, hiteles információval rendelkezem a vírusról. Kb azóta követem, hogy Kínában lehetett hallani a felbukkanásáról. Jobban ártasz magadnak a pánikkal, és a folyamatos félelemmel, mintha végig csókolnád az összes jól, kinéző koronavírusost. (ha krónikus beteg, vagy 65 év feletti vagy, akkor vedd figyelmen kívül amit írtam, de akkor se aggódj, hanem tartsd be az óvintézkedéseket).
2020. márc. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%

Igen, csak te kezdesz meghülyülni.

A tavaszi infulenza is tombol, csak erről senki sem beszél.


Még ha el is kapod ezt a vírust, jó eséllyel kihevered otthon. Miért pànikolsz ezen? Ha így rettegsz, akkor biztos megkapod...

2020. márc. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Van nekem jobb dolgom is mint ilyen f. szságokat figyelni. Ha beteg leszek akkor a szokásos gyógymód és majd kiheverem.
2020. márc. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
45 éves vagyok és magas vérnyomásom van, meg mitrális prolapszusom, ami enyhe, nincs is fokozata nálam, de gyakran bekalimpál a szivem. Más bajom tudtommal nincs. Ezekre is szedem rendszeresen a gyógyszereim. Amúgy hála istennek, ritkán vagyok beteg. Pár évente egy-egy náthát én is bekapok, ezt leszámitva nem vészes.
2020. márc. 23. 13:04
 5/6 anonim ***** válasza:

Én csak annyiban, hogy ha érzek magamon valamit (bármi apróságot), akkor még véletlenül sem megyek veszélyeztetettek közelébe (ami kicsit nehéz, mert háztartáson belül is van ilyen személy).

Amúgy nálam az idei influenza már ki van lőve, náthás meg sosem vagyok.

2020. márc. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia kérdező! Hogy vagy most? Én pszichésen nagyon rosszul viselem a vírus helyzetet. Mitrális prolapsus nekem is, meg szivkihagyás.
2021. márc. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!