Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A pálinka alkalmas-e kézfertőt...

A pálinka alkalmas-e kézfertőtlenítsre?

Figyelt kérdés
Nem vennék egészségügyi szeszt, ha nem muszáj, van itthon 16 liter pálesz.

2020. márc. 24. 18:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Alkalmas lehet, de olyan rosszul sikerült, hogy inkább mosol kezet vele, minthogy megiszod? Nekem is van otthon mostanra már kb. ennyi, mint neked, de bele nem fürdenék az egyszer biztos, rengeteg idő, energia és pénz van benne. Ugyanakkor van előpárlat is, na minek után az nem jó másra, mint max. lemosónak és azért is van félrerakva, így pont jó erre. Kb. 85%-os alkohol. Mindenki megnyugtatására az üvegre ráírva, hogy "méreg" (nem az, csak hülye és hülye helyzet is van rengeteg!).

Átlehet gondolni egyébként ezt a dolgot országos szinten én úgy gondolom. A főzdékben egy évben irdatlan mennyiségű előpárlat keletkezik, az állam helyében ezt begyűjteném, nem pedig "kidobatnám" a főzdékkel. Ha ez így történt volna, csak az elmúlt pár évben, akkor most az önkormányzatok osztogathatnák a kézfertőtlenítőt.

2020. márc. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetséges,csak nem éri meg erre elpazarolni. Az jobb lesz a nehezebb napokra :).
2020. ápr. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!