Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez koronavirus vagy inkább...

Ez koronavirus vagy inkább pánikroham/stressz?

Figyelt kérdés
Pár napja sokat pánikolok, isonyatosan félek a koronavirustól...Tudni kell, hogy 17 éves és lány vagyok, nincsenek alap betegségeim. De mégis nagyon félek tőle. Bár kicsi korom óta halál félelmeim voltak/vannak. Nehéz kigyógyulni belőle. Szóval elég sokszor hidegrázásom van, és néha nagy nyomás van a mellkasomnál, vagy hogyan fogalmazzunk meg. Anyukám szerint pánikroham miatt van ez. Néha félek, hogy elkaptam a koronavirust, pedig már egy és fél hete nem volt tömegben, és max kétszer voltam kisboltban, ahol nagyon kevés ember volt, és maszkkal mentem. Ugye csak túl reagálok ezen?

2020. márc. 24. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Pánikroham.


A C19 nem ilyen.

2020. márc. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak annyira vennéd a fáradtságot, hogy legalább a tüneteknek utánanéznél, akkor rengeteg mindentől megkímélnéd magad.
2020. márc. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az idegtől lehet enyhe hidegrázás,és a mellkasi nyomás is. Ajánlom neked, hogy igyál citromfű teát naponta 3 bögrével.Jó lenne ha szednél Brandenburg neuro vitamint is. Nekem ezek általában beválnak.
2020. márc. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
16%
A pánik több fiatalt fog elvinni mint a teljes vírus
2020. márc. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem te vagy az egyedüli, aki pánikol, és ahogy telnek az otthon töltött hetek és egyre több lesz a beteg, a feszültség és pánik is nőni fog sok emberben.
2020. márc. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!