Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pánikbetegség, generalizált...

Pánikbetegség, generalizált szorongás kezelése,?

Figyelt kérdés
4 éve volt először pánikrohamom akkor nem tudtam ,hogy mitől vagyok rosszul dokihoz mentem ő stresszre fogta nem is küldött tovább. Utána hónapok múlva ismét volt egy rohamom pont egy fesztiválon dolgoztam diák munka ként ,végül a mentő autóba kötöttem ki. Ott is arra fogták hogy a kimerültség ,stressz. Ezután felkerestem egy neurológust több vizsgálat is volt (EEG,egyensúly figyelés,CT,) minden jó volt hála isten. Ő tovább küldött egy pszichológushoz aki megállapította ,hogy generalizált szorongásom van egy kis pánikbetegség. Irt fel xanaxot de nem kezdtem el szedni. Nagyon jó család barát is pszichológus ő sem ajánlotta a xanaxot. Elkezdtem hozzá járni ő frontint írt azt ha rám tört a pánikroham bevettem. Ő tudta a családi hátteret . Ebből kifolyólag szerinte ez áll a betegségem mögött. Javasolta költözzek el akkor nem költöztem el. Rá körülbelül 2évre igen. Idén júniusba lesz egy éve hogy külföldre költöztem. A rohamok egyre sűrűbbek,megkeserítik a napjaimat. Persze folyamatosan attól rettegek ne hogy agyvérzést,szívrohamot még sok más betegséget kapjak. Valaki aki kigyógyult belőle,írna tanácsot,tapasztalat ott.

2017. máj. 10. 16:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem fogsz szívrohamot, agyvérzést kapni.Tudok mondani működő dolgokat, de nem két sorban. Ha érdekel, írj privátot!
2017. máj. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is ilyen problémám van... szinte ugyan ez. Engem is érdekelne mi a megoldás.
2017. máj. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!