Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az Ecstasy-ról mit kell...

Az Ecstasy-ról mit kell tudni, mennyire veszélyes, mi számít túlzott fogyasztásnak?

Figyelt kérdés

Pár napja próbáltam ki az Ecsstasy-t egy 300ml tabi volt (nagy valószinűsséggel MDMA-t tartalmazott) . A hatása 100%-ig megegyezett azzal amit írtak róla (elégedetség érzése,boldogság,eufória,szeretet ,minden a legjobb érzése) és ez nagyon tetszett azt éreztem ,hogy mindig is erre az érzésre vágytam ,mintha eddig aludtam volna ès most tértem volna magamhoz ,azt éreztem ,hogy mindig ez kéne ,hogy legyen ,akkor éreztem magam teljesen önmagamnak. A hangolatom előtte is nagyon jó volt ,jó társaság ,jó helyszín ,haverral dobtunk egy felet majd 3-4 óra után egy másik felet ,az egyetlen probléma amin akkor agyaltam az az ,hogy vajon meddig fog tartani ez az érzés ,reméem minnél tovább ,hajnali 4 óra volt és tudtam lassan vége kell ,hogy legyen a bulinak, nem szivesen mentem haza ,főleg,hogy az egész estét végiig dumáltam és közben azt éreztem józan vagyok ,csak a kedvem volt a legtutibb és boldog voltam ,nem mintha előtte nem lettem volna az ,mert így is boldog vagyok az életben ,van egy szép barátnőm és mindig szinte azt csinálom amihez kedvem van ,ha a dolgok nem úgy alakulnak ,ahogy azt én szeretném na az nem tetszik😅Eddig csak alkoholt ,füvet ,cigit ,ketamint használtam,de ennyit a szerhasználatomról. A hètvégén újra megismételnénk ezt . Szerintetek a heti ,kétheti fogyasztás nagyon gyakori?Egyébként 18 éves vagyok kicsit korán kezdtem tudom, csak olyan válaszok érdekenek ,ahol választ kapok a kérdéseimre ,hogy miért veszélyes fogyasztani,mik a hátulütői és mennyi amennyi mèg belefér ,mert ugye azt mindenki tudja ,hogy az alkoholnak és sok más dolognak az életben vannak hátulütői. Szóval?

M.**



#drog #metamfetamin #MDMA #ecstasy #metilendioxi-metamfetamin
2020. márc. 26. 00:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%

Szia


Most volt pont nemrégiben egy több részes beszélgetés erről a témáról a drogriporteren.


Szerintem érdemes őket megnézni


[link]


[link]


[link]


Amúgy heti egy alkalom az eléggé tömény ~ havi egyszer még inkább elmegy szódával, és tud újat mutatni is hosszabb távon...

2020. márc. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%

Mennyi amennyi belefér: 0.

És igen, más dolgoknak is vannak hátulütői,de a drogok a leggyorsabban ölő mérgek. Miért nem elég a füves cigi?

2020. márc. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A drog kifejzés elég tág skála .Utoljára olyan 3 hete füveztem,abba akartam hagyni ,mivel azt éreztem ,hogy bele untam ,nem volt számomra az a nagyon jó érzés ...élveztem ,de nem volt akkora élvezet mint az ex. Egyébként úgy néz ki a hétvége ,hogy joázni fogunk meg nézünk egy filmet a haverokkal betépve . De az ex akkor is tud valamit😁
2020. márc. 26. 16:01
 4/13 anonim ***** válasza:

Bőven elég azt 1,5 havonta nyomatni. Mivel a szerontonint szétbassza. Pl ez is egy hátulütő. És tud azért függőséget okozni. Na meg egy 300 mg-s tabit nem dobtam volna be félbe! Pláne nem így full kezdőként. Mert az ex normál adagja egyszerre. Olyan 100-135 mg körűl van. Esetleg ha nem vagy kezdő még egy 140-185 mg-s lasztit dobhatsz egészben. Persze toleranciával már erősebbet is.

De első használatnál amúgy elég lett volna 45-100 mg is.


Én pl egy 300 mg-s ekin~l ehy ötöddel kezdtem volna az elején. Még most is max harmadolom. Mert sajnos előfordúl, hogy lehet pont egy ötöd ekibe van benne akár a 300-ból, 200 mg. Nekem legalábbis volt olyan haverom akit egy ötöd annyira megcsavart, hogy rossz volt neki.


Bár mondjuk lehet nem is volt 300 mg, mert általában mindeggyik ekire ezt mondják. Csak, hogy megvedd.


Amúgy ha ésszel csinálod, akkor az mdma nem olyan veszélyes dolog. De vannak még most is más dolgok amikkel felütik és azok lehetnek veszélyesek!

2020. márc. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
69%
Agy károsodást okoz! Nekem sajnos a bátyám így járt tölle! Rendesen elbutult és más ember lett, nem lehet rá ismerni, skizofrén lett,elmezavara lett, és képzelődik! De mostmár a képzelődés egy kicsit elmúlt az utobbi napokban!
2020. márc. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A heti használat már túl gyakori.

Minden előzés után depressziós vagy egy ideig, ez 4-7 napig is eltarthat. Ezt ugye mivel tudod megoldani: ekivel. Ha rám hallgatsz ne ekizz egyáltalán, de a mégis, ne ilyen gyakran.

A gombát ajánlom, de ha kipróbáltad írjál ám :D

2020. márc. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%

Hali!


Személyes tapasztalatból mondom hogy nem éri meg!

Vagy ha csinálod akkor tartsál 3 hónap szünetet mert nagyon durván szétszed mentálisan. Én 5ször csináltam életemben és kb kiölte belölem az összes boldogságot és sokkal butábbnak is érzem magam. És ezek a károk nagyon lassan hozhatok helyre..

2020. ápr. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
#7 1,5 max 2 hónap szünet bőven elég. De még valamikor 3-4 hét múlva is beleférhet. Pláne ha egy alkalommal mikor használja olyan 210 mg-nél kevesebbet jutatt be! Az a szerotonin szétbaszos dolog, hogy a média azt írja 3 hónap szünet kell. Pedig csak egy kamu direkt, hogy meg próbálják azt elérni embereknél, hogy kevesebbszer használják. Ha téged komoly 5 alkalmi használat annyira készre tett! Akkor te mentálisan gyenge vagy valószínűleg. Én is 6 alkalommal csináltam, sajnos még kb 160-170 mg volt a max ami elfogyasztottam egy buliban. És elvileg 280-290 mg-t érdemes meg enni mondjuk egy 6 órás buliban! Ha jó minőségű cucc kevesebb is elég. De te még ha egy alkalommal 400+ mg-t nyomtál magadba! Akkor sem hinném, hogy olyan zombinak kéne lenned. Ha csak nem 3 hónap alatt volt 5 ilyen alkalmad!
2020. ápr. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

4 hónapig csináltam és nem nagy adagokban amitől kész lettem az pl. 150mg versace volt. És még mielőtt mondanád hogy ez nem lehetséges néz rá erre az oldalra: [link]

Ezt Long Term Comedown-nak hívják és ez igen gyakori MDMA használat után, van aki évekig épül fel egy ilyenből és hidd el előtte semmi bajom se volt mentálisan...

2020. ápr. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor szóval te ha azt nézzük gyakrabban csináltad mint 1 havi.. De még akkor is túlzásnak tartom, hogy te depressziós vagy ennyire! Pláne ha a 150 mg-s ekiből csak 1-et ettél. Bár a Versacek felvannak rc-vel ütve! Én a 150-160 mg-s ekiket egészben dobom. És másnap semmi depi néha még 280 mg sem árt meg! Akkor vagy van valami rejtett dolog amiről nem nagyon tudsz. Vagy valami Heptedrone féleséget dobtál vagy más designert. De azt ajánlom neked, hogy te az lsd-t auért ne próbáld ki!
2020. ápr. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!