Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alacsony testhő?

Alacsony testhő?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Google nagyon sokat ír erről,de személyes tapasztalat érdekelne.

Eddig nem törődtem ilyenekkel,nem méregettem magam,de most kötelezték nekünk. Kisfiammal egy szociális helyen lakunk és itt full látogatási és kijárási tilalom van és este reggel mérni kell a hőnket.

Nos nekem sosem megy 35 fölé.

Neki is épp eléri a 36ot de neki gondolom még nem alakult ki a hőháztartása.

Nem érzem magam betegnek és a reflexon kívül nem is tudok más betegségemről. Szoptatok,bár gondolom nem sok köze lehet hozzá. Orvosomat hívtam,cseréljek elemet a lázmérőbe. Megtettem,ugyanez.

Valakinek volt hasonló és semmi betegsége nem volt?


2020. márc. 26. 10:59
 1/2 anonim válasza:
Szia! Nekem eddig a lázmérő mindig 35.5 körül mért, mostanában 36.2 körül, de egyébként nincsen semmilyen betegségem. A lázmérőben pedig nem cseréltem elemet évek óta...
2020. márc. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem értem mitől lehet. 1 hét alatt kb 2szer ment 35 fölé, de általában 34.3-34.9

De a kérdésem óta igazából beletörődtem már,hogy hidegvérű vagyok :D

2020. márc. 29. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!