Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Más is jobban érzi magát ha edz?

Más is jobban érzi magát ha edz?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, 10 évig folyamatosan sportoltam, majd kimaradt 1-2 év. Viszont most újra kb 2 hónapja rámtalált az a mozgásforma (kondi, erősítés) ami nagyon tetszik és élvezem csinálni. Miért van az, hogy szinte nincs változás (azért van minimális de nem vagyok elégedetlen!) de mégis sokkal de sokkal jobban érzem magam a bőrömben.? Úgy érzem teljesen másnak nézek ki, pedig szinte ugyanakkora vagyok. De mégis akkor pluszt ad az edzés hogy elképesztő
2020. márc. 26. 13:24
 1/1 Vree ***** válasza:

Jó neked :)

Ebben nincs semmi meglepő, a rendszeres sport javítja a testműködés minden funkcióját (vérkeringés, emésztés, stb. stb.) Ha most rátaláltál a neked való mozgásformára és élveezed, szerencsés vagy, sokan csak mondjuk 30 után, kényszerből szorulnak rá, amikor elkezdik érezni a mozgásszegénység okozta bajokat, elhízást, gyorsabb öregedést.

2020. márc. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!