Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sclerosis multiplex betegséget...

Sclerosis multiplex betegséget állapítottak meg a nagyapámnál szegény borzasztóan szenved mit tegyek hogy jobban érezze magát?

Figyelt kérdés
Nem eszik egész nap,hányingere van,inni is alig iszik nap mint nap.Fáj a hasa,székrekedése van,nagyon gyenge stb.Aki tud segíteni az kérem írjon.Bármilyen tanács jól jönne most.Előre is köszönöm szépen a válaszokat!!

2013. jan. 16. 17:41
1 2
 1/14 poet1 ***** válasza:
31%
Szia. Nekem is ez volt a problémám,de meggyógyultam belőle tíz éve már. Ha valóban bármilyen tanácsot megfogadsz,leírom privátban. Fizikálisan vannak orvos által felírható gyógyszerek,melyekkel enyhíthetők a tünetek.
2013. jan. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!És várom a privát üzit,köszi!
2013. jan. 16. 18:04
 3/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Kedves Egyik Válaszoló,

Hogy lehet az SM-ből kigyógyulni? Hogy sikerült neked? Kérlek, írd meg pár szóban, ha lesz időd. Köszönöm előre is. Én is ilyen cipőben vagyok.

2013. jan. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
25%

Az Sm nem gyógyítható betegség. Bizonyos kezelésekkel tünet mentessé tehető, de nem gyógyítható.

Keress rá a Vargha gyógymódra.

2013. febr. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 poet1 ***** válasza:
27%
De gyógyítható! Aki nem hiszi, olvassa el a hit.hun a csodák rovatban a történetem. Nemrég tették fel, de újságban is volt 2002ben
2013. febr. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
59%
Neked csak gyanúd volt, hogy talán az, de végül az derült ki, hogy nem azod volt, és a vizsgálatkor nem lehetett kimutatni. Ez NEM GYÓGYULÁS. Ez csak majdnem téves diagnózis volt. erre NINCS gyógymód!
2013. febr. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
ez teljesen ugyanolyan, hogy a hit segítségével az aids-ből gyógyulsz ki.
2013. febr. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 poet1 ***** válasza:
gyanúm? Minden tünetem megvolt! Beazonosították. Mri azért kellett, h megtudják, mekkora terület károsodott. A homályos látás pontosan a gócosodás miatt volt. Olvass utána
2013. márc. 1. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 poet1 ***** válasza:
ha tudnád min mentem át az évek alatt nem lennél ilyen cinikus
2013. márc. 1. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
67%
Nem lehetett meg minden tüneted, hiszen ez az ezerarcú kór! Szinte mindenkinél másképp jön elő. Meglumbáltak?... A gerinccsapolás után kimutatták a kórt? Ez a tisztázás biztos módja. Ez és más vizsgálati eredmények adják a diagnózist és nem a hiedelmek meg a gondolatok. Részemről befejeztem. Honnan tudod, hogy ki min megy át?... Ne nevettess.
2013. márc. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!