Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Barátnőm véletlenül bevett...

Barátnőm véletlenül bevett egy szem 2mg-os Rivotrilt, ráadásul előtte egy pohár bort is ittunk. Lehet tőle baja?

Figyelt kérdés
Barátnőm egy c vitaminnal tévesztette össze a félhomályban, mert nagyon hasonló az üveg amiben vannak. Leginkább azért aggódom mert alkoholra vette be. Szerintem nagyon taccsra teszi, én annó szorongásos alvászavarra kaptam, de már fél éve nem vettem be egy szemet sem, viszont arra emlékszem hogy ha este bevettem, még másnap is eléggé furcsán éreztem magam tőle. Ráadásul ő 25 kilóval könnyebb mint én.

2020. márc. 26. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz tőle semmi baja, legfeljebb jobban alszik.
2020. márc. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%
A hatóanyag, ami benne található, az a klonazepám, wikipédián minden további információt megtalálsz. Például, hogy nagyon erős kábítószer, és alkohol ezt a hatást jelentősen erősíti. A túladagolása kómát/halált okozhat. [link]
2020. márc. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__..


Semmi baja nem lesz. Max alszik egy jót.

2020. márc. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

#2 De nem 2 mg meg egy pohár bor.. 😃


Ahhoz hogy kómába ess kb egy üveg whiskey és egy levél xanax kell, és még akkor is meg tudnak menteni. Ismerősöm apja így akart megmurdelni.

2020. márc. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam. :) Szegényt most vágta fejbe a gyógyszer. Azt mondta még nem szedett nyugtatót soha, volt már illuminált állapotban, de ez durvább. Eléggé szédelgett, úgyhogy ölbe kaptam, és a karomban vittem be az ágyba, majd betakargattam, és lekapcsoltam a villanyt.
2020. márc. 26. 21:34
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Ja én egyszer 1 mg Xanaxra ittam meg 4 sört, és rendesen kiütött.
2020. márc. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Azert nemcsak kisgyerekek elol kell elzarni necces gyogyszereket. De mar keso. Belehalni biztos nem fog.
2020. márc. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#2: A 2 mg még piával sem halálos túladagolás...
2020. márc. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na szerencsére nem lett semmi gond, bár eléggé kiütötte a gyógyszer, aludt vagy 11 órát. Mikor felkelt ennek ellenére azt mondta hogy eléggé fáradt és dekoncentrált, de délutánra már az is elmúlt.
2020. márc. 27. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!