Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 3%-os hidrogén peroxidot...

3%-os hidrogén peroxidot /patikai tisztaságút/ patikán kívűl hol lehet vásárolni, akár online is?

Figyelt kérdés
2020. márc. 29. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Online patikában, de szerintem felejtsd el, rég hiánycikk


Én örültem, hogy betadint kaptam a 3 patika egyikében és nekem sebfertőtlenítésre kellett...


És egyes internetes zagyvaságokkal ellentétben: NE igya meg senki!

2020. márc. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Apukám festék-és vegyiáru nagykerben dolgozik. Én nem láttam, de mondta, hogy valami celeb azt mondta, hogy ezt kell inni és akkor nem leszel koronavírusos - napokig minden festékbolt szinte raklapszám rendelte. Azt nem tudom, patikai tisztaságú-e, de esetleg ott próbáld meg.
2020. márc. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A festékboltos cucc kémiailag nem feltétlen annyira tiszta mint amit a patikában kapsz, de fertőtlenítésre tökéletes.

Egyébként meginni nincsen értelme, a gyomrodban simán felhígul vagy közömbösítődik, hacsak nem iszol meg belőle 1 litert, na akkor akár ki is lyukadhat a gyomrod, de legjobb esetben is olyan emésztési zavarod lesz hogy könyörögni fogsz a golyóért.

2020. márc. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
22%
Mindig elcsodálkozom azon, amikor a tájékozatlanok okoskodnak. Minek ír, ha halvány lila gőze nincs a dologról!? A hidrogén peroxid egy csoda jó dolog külsőleg és belsőleg is. Én is fogyasztottam már és érdekes módon makk egészséges vagyok. Persze nem ész nélkül kell.
2020. ápr. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!