Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Farokcsontnál mozgatható csomó?

Farokcsontnál mozgatható csomó?

Figyelt kérdés
Voltam rontgenen ott kiderült el van ferdulve de azóta lett egy csomó amivel elmentem sebeszhez azt mondta hogy olyan kicsi hogy egyelőre nem kell vele foglalkozni el is múlt viszont most újra érezni egyik nap nagyon nagy volt de akkor olyan volt mintha az izomcsomo lenne (be kentem izomlazitoval jobb is lett, kisebb is lett) viszont egy kisebb csomó nem akar el múlni (mint egy kisebb pattanás alig érezhető) de ha úgy ulok hogy oda helyezkedik a testsúlya nagyon faj valakinek hasonló (utóbbi időben ülő munkát végeztem és azóta van ez)?orvoshoz most nem nagyon mennek ez a korona vírus közt meg amúgy is vissza megyek sebeszhez egy meg kisebb csomóval hülyének is néz !

2020. márc. 29. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy izületi csomó?
2020. márc. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tudom de pl most akkora hogy alig lehet érezni remelem nem valami nagy gond ! Inkább akkor jön elő mikor sokáig ülök !
2020. márc. 29. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!