Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pici csomó nyakon hátul?

Pici csomó nyakon hátul?

Figyelt kérdés

Kb öt napja reggel tarkó fájdalomra ébredtem, megnyomkodtam a tarkóm es a nyakam, semmit nem találtam. Délelőtt viszont odanyúltam a nyakam hátuljához, es egy kb babszemnyi csomót találtam a fejbiccentő izom mentén, vagy azon, nem tudom. Nem fáj. Nem mozdítható. Kemény. Tuti nem volt ott aznap reggel, délelőtt éreztem meg először. Mi lehet ez, érdemes vele dokihoz menni? Elég gáz háziorvosunk van, ha beteg vagyok, inkabb az ügyeletre megyek mindig, ott normálisan ellátnak legalább, szóval eléggé végső esetre hagynám a háziorvosunkat...

Kössz, ha valaki ír valamit azon kívül, hogy menjek dokihoz.



2020. febr. 11. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha növekszik akkor kell házi orvoshoz fordulni.Az elküldhet aztán sebészetre.Ügyeletre ne menjél ez nem azonnali ellátást igényel.
2020. febr. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ügyeletre semmiképp sem mennék ezzel, sőt, ezzel nem is foglalkoznék szívem szerint, de persze ha változik valamit a dolog, orvos. De egyelore még várok azért.
2020. febr. 11. 17:44
 3/3 A kérdező kommentje:

Közben írok, hátha még valaki ide téved hasonló problémával.

Szóval a dudor tegnapra fele akkora lett, este megnyomkodtam a nyakam es roppant rgy hatalmasat, utána lett kisebb.

De közben iszonyatosan meg is náthásodtam, tehát holnap mkepp megyek dokihoz. Akkor már megmutatom a csomót is. Bár már alig érezhető.

2020. febr. 13. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!