Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meglyik a leghasznosabb...

Meglyik a leghasznosabb egészséggel, sporttal, táplálkozással foglalkozó könyv?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nagyon fontos számomra az egészségem. Már kipróbáltam sok dolgot pl. teljes értékű növényi étrend. Rengeteg sportot próbáltam, de sem étkezésben, sem mozgásban nem találtam meg a saját stílusom. Olyan könyvet keresek, ami elmagyarázza valójában hogyan működik a testem, mikor miből mennyi a normális bevitt tápanyag, vitamin. Hogyan sportoljak, edzésnél mire figyeljek. Akár több könyvet vagy tanulmányt is elolvasok. Időm van és fejlődni szeretnék a testem megismerésében. A célom az egészségem, némi izom felszedése, de főként feszsítés. 169 centiméter, 63kg vagyok. InBody felmérésen 1kg zsír leadása és 1kg izom felszedése javasolt. Vérkép tökéletes, bár több folyadékot kellene bevinnem.

22/N

Köszönöm a segítséget.



2020. márc. 31. 17:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia

Az "Izmosabb, szálkásabb, erősebb" című könyv sok mindent elmagyaráz a test biológiájáról, és rengeteg táplálkozással kapcsolatos információt is közöl. Elsősorban súlyzós edzésekkel foglalkozik, de nő létedre is hasznos lehet neked.

2020. ápr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ. :)
2020. ápr. 5. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!