Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem kapok levegőt...

Csókás Benedek kérdése:

Miért nem kapok levegőt elalvás előtt?

Figyelt kérdés
Minden éjjel mikor félálomban vagyok, arra riadok fel hogy nem veszem a levegőt! Ez egy éjszaka 11/12-szer is eliátszódik! Tegnap reggel pl arra keltem hogy nem éreztem a szív verésem! Csak azután kezdtem el érezni, miután minden erőmmel bele ütöttem párszor a melkasomba! Minden egyes alkalommal zsibbadt a szám, meg a melkasom is!Attól tartok hogy egyszer nem fogok felriadni! 18 éves férfi vagyok! Mi lehet ez?! Ez már kb másfél éve van! Mit tegyek?!

2020. ápr. 2. 21:54
 1/2 SnowWhite88 válasza:
Nem vagyok orvos nem vagyok benne biztos hogy Apnoed van de eleg valoszinu. Ez egy legzesi rendellenesseg ami ejszaka alvas kozben lep fel, sajnos nem veszel levegot van hogy percekig. Egyik ismerosom teljesen elkekult reggelre mert annyira sulyos a betegsege. Mienl elobb vizsgaltasd meg magad mert agyi karosodast es szervi problemakat tud okozni. Orvoshoz!!!
2020. ápr. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia velem is ugyan ezek vannak.Én pánikbeteg vagyok és eléggé szorongok.Te esetleg nem vagy ez?Amikor pl barátokkal vagy,jól érzed magad akkor vannak ilyen problémáid,vagy csak akkor vannak hogyha “egyedül” vagy?

Én sem szoktam érezni a szívverésem,és ezek mind szerintem szorongásra,pánikbetegségre utalnak.Ajánlom felkeresni a háziorvosod,és elmondani mi a baj.

(lany vagyok,14)

2020. ápr. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!