Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van rajtam kivul mas is, akit...

Van rajtam kivul mas is, akit nem vizsgaltak meg a hataron es minden ellenorzes nelkul engedtek haza Magyarorszagra?

Figyelt kérdés
Termeszetesen az elkovetkezendo 2 hetet itthon toltom, de errol sem papirt nem kaptam az ajtomra, sem a lakcimemet nem kellett megadnom. Megdobbentett mennyire nem foglalkoztak a hatar atlepesemmel.

2020. ápr. 4. 12:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Én már azt sem értem, miért van 11 000-rel több ember házi karanténban, mint ahány koronavírusos van. Kik azok?...
2020. ápr. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Talán éppen azok, akik külföldről jöttek haza, meg akik érintkeztek olyanokkal, vagy van fertőzött a környezetükben, de náluk még nem mutatható ki a fertőzés.
2020. ápr. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Az a durva én olyanról nem tudok akit megvizsgáltak!


Legalább 20 kollégám, barátom jött haza fertőzött országból márciusban munkaügyben/nyaralásból és még egy lázmérés se volt. Kérdőív se.

2020. ápr. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Osztrák, német, dán, Közel-kelet, Taiwan és még egy rakás ország. Zéró ellenőrzés.


Ez csak a TV-ben mondták be, amúgy tízezrével ömlöttek be az emberek. Persze karantént se tartják be, mert senkitől nem kaptak piros papírt.


Lehet az utóbbi 1-2 hétben is ez megy?

2020. ápr. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Amit az utobbi 12 oraban tapasztaltam.. igen, ez megy
2020. ápr. 4. 12:44
 6/13 anonim ***** válasza:
46%

Több tízezer embert nem lehet karanténba zárni, pontosabban ellenőrizni, ez az egyéni felelősség. Ha mindenkit vizsgálnának, kérdőíveznének akkor meg beállna a határ mint a gerely. Hőmérőzni nincs értelme (csak az akut esetet mutatja ki), minden határátlépőt tesztelni meg időigényes is és elvonná a laborkapacitást a már bizonyítottan fertőzöttek kontóaktjainak vizsgálatától.


A vírus megállítása mindannyiunk egyéni felelőssége is! Nem lehet rendőrt állítani mindenki mellé. Egyébként is maradj otthon, ha külföldön jártál meg pláne.

2020. ápr. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Elottem levo kulfoldi rendszamu autokban homeroztek, de mivel en magyar voltam, engem csak ‘kerdezve’ homeroztek meg
2020. ápr. 4. 12:59
 8/13 anonim ***** válasza:

En 2 hete jottem, semmi.

Ismerosom szerdan, o kapott piros lapot, meg egy 5 oldalas kerdoivet is.

2020. ápr. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2: De ezek HATÓSÁGI házi karanténban vannak, piros cédulával az ajtójukon. Tehát valami hivatalos ok csak van!... És ha senkit nem vizsgálnak, ahogy a Kérdezőt sem vizsgálták, akkor az az ok nem lehet, amit mondasz.
2020. ápr. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
8: És mért kapott piros lapot, míg te ne?
2020. ápr. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!