Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik a legerősebb drog a 3...

Melyik a legerősebb drog a 3 növény közűl?

Figyelt kérdés
Varázsgomba, lsd vagy légyölő galóca?

2020. ápr. 4. 18:38
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Az lsd nem egy növény. És semmi természetes nincs benne. Ezen kívűl még a salvia, meszkalin a halucinogén növények! Ezekkel mélyebb szint elérhető, de biztonságosabbak. Szerintem a gomba, mert egy volt haverom kb 1,6 gr 1,8 gr gombán rajta maradt. És kirabólt egy dohánybóltot a hatása alatt. lsd-s ismerősöm is van ilyen. De az 5-6 bélyeget nyomott 2g mefedron (ha nem is pont az, de hasonló cucc) társaságában. Ő pedig egy burger kinget rabólt ki):D!
2020. ápr. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az lsd melyik bokron terem, hogy a növények közé sorolod?
2020. ápr. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
1es te minek a hatása alatt írsz ekkora zöldséget?
2020. ápr. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Csak, hogy azért az 1,5+ gr gomba még nem komoly adag első trip alatt is megehet az ember akár 3,5 gr vagy 4,5 gr-t is. De vagy 2-öt biztos. Vagyis nekem ezt mondták. Bélyegnél azért az 1000+ ug, mefivel keverve már komoly adag! Varázsgombát szerintem senki ne próbálja ki! Légyölőt sem, mert lehet meg eszel 1 kalapot és meghalsz. Mert talán nem is azt eszed? ! És többszöri hányást, fosást okoz. Bélyeghez is legalább egy félboldog lelkiállapot kell. Inkább meszka kaktusz, dmt menjen!
2020. ápr. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jajj bocsi én az lsa magokkal kevertem. Azt úgytudom elég veszélyes, bad trippet meg hányást nagy esélyel okoz! A sima lsd-re gondoltam igen, ami nem természetes. És úgyctudom varázsgomba, légyölő galóca lassan már utca szélen is van. Nem csak a bükkben és legálisak is!?
2020. ápr. 4. 18:51
 6/10 A kérdező kommentje:

#4 Én eddig úgy tudtam, hogy a varázsgomba is biztonságosabb mint a bélyeg. Csak hiába természetes kevésbé kiszámítható! Mert egy bélyeget betudnak tesztelni úgy mint egy ekit. És azt is ütik designerekkel, a gombát lehet nem ütik! Viszont azt kevésbé tudják betesztelni. És lehet olyan erőset kapsz, hogy 1 gr egó losst okoz. Pedig elvileg gombából 6+ gr is elkell általában egy teljes egó halálhoz. Csak sajna bármelyik is a biztonságosabb! lsd megy nagyon nálunk. meszka kaktusz is néha, de ahhoz nem értek és drága. Pszihedelikus élményt akarok szerezni az fix! De szerintem a dmt elsőnek túl kemény lenne ehhez. Salviáról sem tudok sokat!


A légyölő, párduc galócák pedig legálisak. És tudtommal nem csak a bükkben vannak már elterjedve. Csak úgy mint a varázsgomba sem, persze arról úgy tudom az igazi ilyen éghajlat alatt nem teremne meg. Ha van is akkor az valami mixelt cucc lehet ami kitudja milyen.. De a párducból úgy tudom keveset szabad nagyon enni. A légyölőből pedig elvileg 6-8 nagy kalapot érdemes. De attól meg félek! Meg elvileg ez közel sincs olyan pszihedelikus mint egy varázsgomba vagy akár egy 2c-b. Utóbbi kb olyan. mint 160 ug lsd, a gomba szerintem még jobb. Viszont nem fogod azt hinni se a 2c-b sem a légyölő esetében, hogy az űrnek pl egy fura pontján vagy nem. látod ezt nyitott szemmel. Na meg ego loss elvileg offos. És a 2ck is csak nagyobb adagban adnak be egy bizonyos út mutató tanítást! Elvileg sajnos a légyölő gyengébb, ennél is.


De ezekre sajnos nem kapok egyértelmű választ. Mert az internet nem ír egy legális gombáról. Csak annyit, hogy elvileg mérgező!

2020. ápr. 4. 20:20
 7/10 anonim ***** válasza:
51%

#6 Hidd el, hogy a gomba roszabb. Én a légyölőről nem tudok pontos infót írni! Csak annyit, hogy szerintem ego loss nem lesz! Egy másik dimenzióba talán elvihet. Viszont a 2c-b szerintem pszihedelikusabb. Az ha belősz egy jó nagy adagot ami nem túladagolás kb olyan mint a gomba. Csak éppen nem nagyon ego death.


Viszont szerintem a légyőlött össze lehet keverni más mérgező gomba fajtákkal. Párduc galóca pedig lehet, hogy pszihedelikus. Azonban melette az szerintem még komolyabb. Akár veszélyes mérgezést is okozhat!


Erre olyan tudna választ adni aki jobban ért ehhez. Parti drogokkal kapcsolatban. E, Speed, Mefi, Koksz viszont tudok sok mindent. Tapasztalatból!

2020. ápr. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ok de akkor valaki leírhatná már!
2020. ápr. 4. 23:01
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
62% óriási badarságokat írt, szerintem sokat ne profitálj belőle. Ezek közül természetesen az LSD a legerősebb (ami egyébként nem növény) hisz mikrogrammban hat. Minden hallucinogén veszélyes, ha nincs meg a megfelelő mindset, egy tripsitter akiben megbízol, meg egy biztonságos környezet. Ha ez a hármas megvan, csakis akkor lehet bajod, ha valamilyen mentális betegséged van (ami esetleg eddig még nem jött ki). Ha tudsz a rokonságból vagy felmenőkből olyat, akinek volt valamilyen mentális gebasza, javaslom, hogy NE próbálja ki senki. Mert lehet, hogy amúgy nem jönne ki sosem, de sajnos a hallucinogének előhoz(hat)zák.
2020. ápr. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#9 Én készen állok egy ilyen tripre. Meg van a megfelel kőrnyezet is ehhez! Viszont trip master nem hiszem, hogy lesz. A lelkiállapotom pedig kb ilyen közepes szintű. De szerintem ez az éppen az napi lelkiállapotól is függ! A légyölő galócáról lenni a legtöbb kérdésem. Amiről MÉG MINDIG nem kaptam válaszokat!?

Viszont arra is kíváncsi vagyok, hogy rám valszeg hogyan hatnának a halucinogének.


És közűlük melyik képes veszélyesebb flashbackot csinálni?! Az lsd-n kívűl, egyszeri használat után! Na meg cannabissal, extasyval,nyugtatóval,mefivel, kólával, stb lehet e keverni őket, és az milyen érzés. Vagy egyáltalán érdemes e pl arra, hogy egy bad trippet nyugodtabban élj át? Vagy elkerűlhető legyen, mivel ezek a szerek nyugodtságot, boldogságot adnak be. Gondolom Csak Akkor érdemes keverni Valamivel ha egész trip alatt Újra tudod magad adagólni! Ez alól esetleg a cannabis kivételes esett, mert annak nem gyílkol meg a lecsúszója. Már ha igazi a cucc.


Persze nem csak bad trip ellen lehetnek jók. Hanem az élmény fokozására.

2020. ápr. 7. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!