Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez mitől van? KB.1 órája...

Ez mitől van? KB.1 órája nagyon éhes voltam, és ettem pár kocka csokit (éreztem, hogy sok volt). Utána kicsit szédültem 3-4 percig, és keserű ízt éreztem a számban. Ugyanez volt velem 3napja reggel, akkor 1érettebb banán után. Cukorbetegség jele?

Figyelt kérdés

Ha máskor eszem banánt,nincs ilyen probléma,csak a nagy éhség után.


Az volt még az érzésem,mintha tele lenne a gyomrom,és hirtelen nem tudná lebontani.


2020. ápr. 5. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Savat csinál. Sok lehet a savad. Sokszor ugyan azt lehet érezni amikor sok a sav,mint amikor kevés.
2020. ápr. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Akkor nem a cukorral van probléma?


Egyébként igen,a savval néha van probléma,gyomortükrözést is akartak csinálni!

2020. ápr. 5. 20:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nem cukorbetegség jele.
2020. ápr. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ennek örülök,de akkor mi a probléma most velem?


Eddig nem tapasztaltam ilyet!

2020. ápr. 6. 13:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha éhgyomorra eszem, a banán nekem is nagyon felviszi a savamat. A nyelőcsövemben érzem, hogy mar. Ha kaja után eszem, semmi gondom vele.

A pillanatnyi kellemetlen érzésen segít a savanyú uborka leve. A tej is jó azonnali tűzoltásra, végszükségben a sok víz, vagy szódavíz is. A cukros levek inkább ártanak. Rendbe hozni a gyomrom Quamatelt szoktam bekapni esténként, néha 2-3 napig is, amire minden ok.

Szédülni nem szoktam, de rengeteget böfögök utána.

Nem vagyok cukorbeteg sem. Ha a sok édesség okozná a cukorbetegséget, akkor nekem már vastagon annak kéne lennem.

Szerintem nem vagy cukorbeteg, de csak egy vérvétel a vizsgálat, ha a háziorvosod ad beutalót, akkor ingyenes. Hogy ne izgulj ezen, érdemes megméretni.

2020. júl. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!