Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma még nem ettem semmit....

Ma még nem ettem semmit. Reggel 7 óta fönn vagyok.6 szem éhségcsökkentő-anyagcseregyorsító bigyót bevettem eddig. Van előttem egy zacskó mandula, sajt, méz, és keserű kakaó. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ja, és háromnegyed órát sétáltam és majdnem fél órát ugráltam.
2010. jún. 15. 15:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
egyél valami normális kaját ne nassolnivalókat!!!
2010. jún. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Haha, vicces.
2010. jún. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Jaj istenem. Ne haragudj, de nagy butaságot csinálsz, ha egész nap nem eszel semmit csak műanyag csodabogyókat.

Nézz körül itt, sokszor leírtuk már, hogy miket lehet/kell enni és miket nem ahhoz, hogy egészségesen fogyj. A koplalással csak tönkreteszed a szervezeted, arról nem is beszélve, hogy nem fogod tudni túl sokáig csinálni, és ha elkezdesz enni újra, akkor jönnek vissza kamatostól a leadott kilók. Arról nem is beszélve, hogy ha koplalással fogysz, akkor löttyedt leszel, hiába mutat majd kevesebbet a mérleg, nem fogsz tetszeni magadnak. Tapasztalat... Egyél egészségesen és mozogj. Amit leírtál mozgást egyébként jó.

Olajos magvakból, többek között mandulából egyébként (ha rendesen eszel) napi 10-15 szem a maximum, amit ajánlatos enni, mert rengeteg kalória van bennük. Sajtot ehetsz, és kakaót is ihatsz.

De jobb lenne valami ÉTEL! Saláta, sovány hús, túró, zöldség, gyümölcs.

2010. jún. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Azért annyira nem nagy cucc nem enni. Én nem vettem be éhségcsökkentőt, kondiztam 2 órát, és most ettem először egy kis csirke+rizst, mert nem kívánom a kaját, csak muszáj enni.


Szóval, ha ennyire akaratgyenge vagy, akkor kár fogyóznod, úgysem jön össze. Egyébként, ha most fogysz, akkor nagyrészt izomból fogsz fogyni, és a zsír megmarad. Mozogj, és lesz hatása.

2010. jún. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Edd meg a sajtot (hogy ne ájulj el) és menj el bevásárolni, vegyél valami emberi kaját.
2010. jún. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Egyél! Bogyók helyett egyél akkor már alacsony kalóriatartalmú zöldségeket, salátát, levest - ezek is elveszik az étvágyadat, és még tönkre sem tesznek annyira.
2010. jún. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Egyél rendesen, max. 3-4 óránként, normális kaját (sok zöldség, sovány hús, hal, esetleg tejtermékek, tartalmas pékáru), kezdve a reggelivel; este keveset. 100-400 kcalt/étkezés, az nem kevés, nem is terhel le; összesen kevesebbet, mint amit elhasználsz (max. 500 kcal-lal). Így a szervezeted nem fog "éhező" módba váltani, és te sem szédelegsz egész nap. A sport jó ötlet, de ne szedj marhaságokat, tök fölösleges, vegyél inkább az árán jó minőségű ételt.
2010. jún. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ez már megint olyan hülye kérdés. Már nem is érzek késztetést arra, hogy normális választ írjak (bár tudom, hogy ez lényegtelen). Milliószor le lett írva, hogy miért rossz, ha az ember nem eszik rendesen, hanem koplal. Amikor a kérdést feltetted, valószínűleg neked is kiírta az oldal, hogy ott vannak, de valószínűleg nem olvastad el az azokra érkezett válaszokat. Ha igen, akkor nagy ívben sz*rtál rájuk. Mégis miért kéne bárkinek is válaszolnia még egy ilyenre?
2010. jún. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Most ettem egy kis mandulát és egy szelet sajtot. Ezekben amit soroltam alig van szénhidrát, kivéve a mézet. Főtt étel van: csirkepörkölt galuskával, csirkehusival, a "jó magyar" fehér kenyér, meg egy szomorú uborka ami egy hete árválkodik a hűtőben mivel nyaralni voltam és rajtam kívül senki sem zöldségezik a családban.

Tényleg nem nagy cucc ez a koplalás, olyan is volt hogy majdnem egy hetet nem ettem...

2010. jún. 15. 15:59
 10/16 anonim ***** válasza:
Pedig az agyműködést is hátráltatja (nehezebb koncentrálni, tanulni, stb.), de nyilván ez neked nem tűnhetett fel, mert nem használod túl gyakran... -,-'
2010. jún. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!