Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miert van az, hogy egyeseket...

Miert van az, hogy egyeseket nem erdekli az ha izzadsagszaguak? Csak magukra loknek egy kis parfumot (esetleg) es ennyi! Plane fiatalok. Tizenevesek

Figyelt kérdés
2010. júl. 26. 19:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Megjegyezném, hogy a tini korral több izzadság is termelődik, legalábbis nekünk anno ezt tanították.

Iskolában SOHA nem fürdenék le, gusztustalan zuhanyzó, állandó benyitogató fiúk.

Napközben, ha megyek valahova nem tudok lefürdeni, a dezodor meg ideig-óráig nyomja el a szagot.

Nőknél meg előfordulhat még az is, ha menstruálnak jobban izzadnak, én meg ilyen vagyok.

Nem vagyok tini, de nekem is tud termelődni a szag napközben.

Ezek jutottak eszembe okoknak.

20/L

2010. júl. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
na jo ...felreertes ne essek, nem azokkal van bajom akik tesiora utan nem mosdanak meg....hanem azokkal akik napokig nem mosdanak es befujjak magukat esetleg!megertem azt is hogy napkozben nem lehet letusolni, plane nem a suliban!de szerintem este meg reggel nem lenne nagy faradtsag senkinek!
2010. júl. 26. 21:23
 13/13 anonim ***** válasza:
Na, most nem azért, de nyugodtan zuhanyozhatsz reggel-este, de ha már 8-kor 28 fok van, meleg a busz, vagy tűz a nap, vagy csak ki kell kicsit jobban lépni gyalog, könnyen az első félóra már eldönti a kérdést a következő 12-re.
2010. júl. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!