Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai tizenévesek egy randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai tizenévesek egy randin szoktak étterembe, színházba menni, vagy csak a bulizás jön szóba?

Figyelt kérdés
Nem nagyon tudom, hogyan is müködik. Én 15 éves lány vagyok, és csak azt látom magam körül, hogy buli, buli, buli... Nekem még nem volt barátom, de ha majd lesz, én mindig úgy képzelem el, hogy mennénk vacsizni étterembe, sétálnánk a Duna-parton, fagyiznánk, elmennénk a vidámparkba, esetleg színházba...... Vagy ilyen a mai világban nem is létezik? :( Nagyon romantikus alkat vagyok tudom. :( 15/L
2011. okt. 19. 22:47
1 2
 1/11 You got OWNED! ***** válasza:
Ha nem egy ilyen repper sza'rházit vagy discopatkányt fogsz ki akkor természetes lehetnek ilyen élményeid.
2011. okt. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 tsz-tag ***** válasza:
nemtudom mi a helyzet a mai tizenévesekkel de ez nálam is így müködött amikor csajoztam, séta fagyi, kirándulás, kisebb nyaralás:D sőt virágot is vittem mindig
2011. okt. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

ezek a kisebb dolgok szerintem sok párnál megvannak; a fagyizás, a séta. szerintem sokan szívesen mennének étteremben, és színházba is de egy tizenéves pénztárcája ezt nem nagyon engedi meg :S sajnos.

én mondjuk már nem igazán vagyok tini, 19 vagyok, a de a színházat és az éttermet sajnos nagyon ritkán engedhetem meg magamnak :( úgyhogy ez leginkább pénz kérdése!

2011. okt. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
mi anno egy parkba ültünk le 3-4 órára, utána 4 évig jértunk, akkor töltöttem a 17-et
2011. okt. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 tsz-tag ***** válasza:
egy normálsiabb szinház jegy sem kerül sokkal több zsetinba mint egy egész estét partizás,(belépők-pia stb)
2011. okt. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hát ez igaz, de én az a "bulizós típus" sem vagyok, úgyhogy nem ahhoz viszonyítottam!
2011. okt. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 You got OWNED! ***** válasza:
2g Sceletium, 2L bk-mdma, 1 üveg víz és kész az egész este nem alszok buli. És kijön kb 2000FT-ból.
2011. okt. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

" discopatkányt fogsz ki akkor természetes lehetnek ilyen élményeid."


Vagy egy metálos trógert!


A kérdésre válaszolva: Én eddig az összes barátnőmmel így randiztam ennyi idősen. Igaz én 22 vagyok, és azóta nagyon megváltoztak a dolgok, de biztos vannak még ilyenek.

2011. okt. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 You got OWNED! ***** válasza:
Puff. A rocker trógereket kifelejtettem. De ha nem rocker maga a csaj, akkor ugysem rocker arccal fog járni.
2011. okt. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Antimod ***** válasza:
100%
Én nem is tudok egy buliban romantikus randit elképzelni.
2011. okt. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!