Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a korona...

Mi a véleményetek a korona vírusról?

Figyelt kérdés
Mi lesz ennek a vége?
2020. ápr. 5. 23:56
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Mind meghalunk...valamikor. 😄
2020. ápr. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Nem tudom, de már a farkam dagad mint az állat és nagyon sz*r ez a magányosság.
2020. ápr. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
83%
Semmi sem tart örökké, majd csak visszatér mimden a normál kerékvágásba.
2020. ápr. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
0%

Egy jó csaj írhatna!

Vagy jelezze gyorsan itt nekem hogy írhatok neki!

2020. ápr. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
53%
Ha így folytatják a drága kormányzatok, lassan leáll a termelés és a globális kereskedelem. Annak pedig nem lesz szép vége. Egyszerűen hihetetlen... Akkor majd biztos megérte megmenteni azt a pár tízezer öreget.
2020. ápr. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%
Utolsó ha olvasnál külföldi sajtót akkor láthatnád hogy Olaszban pl.már fiatalok is tömegesen halnak..Illetve ha nem lennénem korlátozások akkor 90-100 millió halott mett volna minimum..Nem csak pár öreg..Az a par öreg is volt fiatal..
2020. ápr. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

A véleményem, hogy a válásunk emiatt jó egy évvel ki fog tolódni, mert anyagilag nehéz idők jönnek.

Szerintem szeptembernél előbb nem indul be az élet és akkor se fog véget érni a járvány, csak már gazdaságilag tarthatatlan lesz a helyzet. Viszont emiatt az emberek továbbra is óvatosabban fognak kalandozni és társkeresőzni. Nyilván lesz egy időszak, amikor robbanni fog a sok elfojtás és mindenki be akarja pótolni a fél évet, de amikor a betegség újra szedi az áldozatait, akkor lanyhulni fog a szexuális kedv. Legalább 1,5-2 év szerintem, mire túl leszünk ezen, de lehet, hogy túl optimista vagyok.

2020. ápr. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%
Gazdasági visszaesés lesz a vége (már van) s meghal nagyon sok ember. A világvége ettől még nem jön el, a spanyolnátha sokkal rosszabb volt. Ettől most még sz...r lesz nekünk :( de egyszer véget ér szerencsére :)
2020. ápr. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
56%

> Utolsó ha olvasnál külföldi sajtót akkor láthatnád hogy Olaszban pl.már fiatalok is tömegesen halnak..Illetve ha nem lennénem korlátozások akkor 90-100 millió halott mett volna minimum..Nem csak pár öreg..Az a par öreg is volt fiatal..

Csak külföldi sajtót olvasok, lol. Nem érdekel az orbáni propaganda. "Olaszban", oké. Nézd meg az átlagéletkort a fertőzötteknél. Nyilván lesz pár alapból beteg/gyenge fiatal is, de akkor is bőven 60 felett van az átlag.

De akkor válaszolj nekem, kedves. Meddig kéne tartaniuk a korlátozásoknak? Mert védőoltás 1-1,5 évig biztos, hogy nem lesz. Addig ki fogja megtermelni, elkészíteni, szállítani, eladni az élelmiszert, ruhát, technikai termékeket? Ha leáll a gazdaság, akkor összeomlik a társadalom, ahogy azt ismerjük.

2020. ápr. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Azt, hogy végre otthon dughat mindenki kedvére.
2020. ápr. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!