Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az a problemam, hogy iszonyato...

Az a problemam, hogy iszonyatosan zavarba tudok jonni bizonyos szituációkban es ez teljesen kikeszit, mitol lehet ez?

Figyelt kérdés
Pl. dolgozok, odajon hozzám beszélgetni egy pasi raadaaul eleg kozel akkor minden bajom lesz, nem azert, mert tetszik, zavarba jövök tele leszek vörös foltokkal, erzem, h rosszul leszek, ugyanez van mindenféle vizsga helyzetben is, vagy, ha kapkodni kell valahol, valamilyen feladattal. Regebben jartam ezzel orvosnal, szedtem is gyógyszert bar semmit nem használt. Mitol lehet ez? Hogy lehet vegre ezen tul lenni es normális eletet elni?
2019. aug. 28. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Probald megerteni h a tobbi ember sem mas mint te. Ilyenkor fog fel ugy h "nem erdekel" mit gondolnak rolam. Ne tegye ez tonkre az eletedet!
2019. aug. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Képzelj el előre ilyen szituációkat amikben zavarba szoktál jönni, vagy bármilyen szituációt, hogy mi fog történni, hogy fogsz reagálni, szerinted mit célszerű mondani vagy gondolni, és így ha előre gondolkodsz akkor az adott helyzet már nem lesz ismeretlen.
2019. aug. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom, elegem van ebbol az eletbol igy. Semmit nem merek csinalni a panik miatt. Egy minden csak nem élet. Vagyom arra, hogy legyen jogositvanyom, beiratkozzak valami suliba, esetleg plussz munkát vállalnék. De igy lehetetlen..
2019. aug. 28. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!