Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Már párszor kivágtam a benőtt...

Már párszor kivágtam a benőtt körmöm, de ahol most vagyok, csak egy bizonyos hőfokig melegszik fel a víz, és nem volt elég szerintem. Most sokkal jobban fáj mint előtte. Szerintetek ez így majd fokozatosan jobb lesz?

Figyelt kérdés

Onnan tudtam, hogy be van nőve, hogy nem volt kényelmes cipoben lenni. Na most konkretan keptelen vagyok megmaradni cipoben, annyira fáj....

pedig kinennem muszáj lesz, ez 100%, mert a kutya nem sétáltatja meg magát.


Tudok vmit tenni, hogy jobb legyen?


2020. ápr. 8. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Bár nem a víz hőmérsékletén múlik, de - gondolom - van valami lehetőséged melegíteni (tűzhely, mikró, vízforraló??) Magától nem igazán lesz jobb, ha van bármilyen gyulladáscsökkentő krémed, kend be azzal. Csodát sajnos nem fog tenni, de talán enyhíti a fájdalmat.
2020. ápr. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Persze, lett volna, csak nem gondoltam volna, hogy nem tud “kiázni “ eléggé így....

komolyan sosem jártam még így.... hát Neugranormon van itthon, szerintem az nem lesz jó, de mindjárt megnézem.

Köszönöm, hogy írtál!

2020. ápr. 8. 15:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Neogranormonnal nem sokra mész, de Tetrant például kapsz vény nélkül a patikában (ha le tudsz menni odáig). Én jobb híján szteroidos krémmel szoktam kenegetni, amit allergiára használok (persze az receptköteles), ugyan nem erre találták ki, de ez van mindig itthon, és sajnos néha nekem is annyira fáj, hogy bármit bevetnék ellene, ami csak elképzelhető.:(
2020. ápr. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsot a krémmel kapcsolatban!

Rosszul emlékeztem, Bepanthen plus van itthon, de ahogy látom, ez sem igazán erre való.

Van még ízületi gyulladásra reumatologus álltal felírt kenőcsöm itthon,. Elég másnak tűnik a két probléma., de ártani nem hiszem hogy árt, bekentem azzal most jobbhíján.


Abban reménykedem, hogy egy kicsit megnyugszik, legalább annyira, h a gyógyszertárig el tudjak menni...

2020. ápr. 8. 15:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Annyit még tehetsz, hogy áztatás helyett párakötést raksz rá mondjuk éjszakára. Bevizezel egy vattakorongot, ráteszed a körmödre és folpackkal vagy neylonnal körbetekered. Mondjuk, nekem még ettől is fájt, elég volt hozzáérni, de próbáld meg.
2020. ápr. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!