Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez mitől van? 2. napja vagyok...

Ez mitől van? 2. napja vagyok úgy, hogy nem tudok akkora lélegzetet venni, amekkora kellene! Esténként, és ebéd után jelentkeznek ezek a tünetek. Elkaptam a koronavírust, és az okozza?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 8. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Elképzelhető. De az is, hogy nem.

Köhögésed, lázad van? E kettő tárul a légzési nehézség mellé.

Ha gyanakszol, hívd telefonon a körzetid. Ő megmondja a továbbiakat.

2020. ápr. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
0%

Nem jellemző tünete ez a koronavírusnak, semmi nem utal erre, és nem is így kezdődik a gyanú felvetése sem.

Kérdés az, hogy milyen helyzetben történik, amikor fekszel, leülsz, mozogsz, utána mennyi idővel? Kíséri-e fájdalom, rossz közérzet, mellkasi nyomás, mozgásra fokozódik-e. Sok minden lehet.

2020. ápr. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Más tünetem nincs!Lázam,köhögés nincs!

Nem fokozódik fizikai aktivitás hatására!

2020. ápr. 8. 23:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Szorongas. Persze nagyon ovatosnak kell lenni, de szorongo emberek alapjaraton ilyeneket ereznek, most pedig masokbol is elojon ez.
2020. ápr. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez pszichoszomatikusnak hangzik, de nem vagyok orvos, ne tőlünk kérdezd. Annyit tudok mondani, hogy ha figyelek rá, akkor én sem tudok akkora lélegzetet venni, amekkorát szeretnék, és ez gyerekkorom óta van így, semmi köze a koronához. Kicsit hipochonder vagyok, nekem az a szabályom, hogy az a "tünet", ami elmúlik amikor nem figyelek rá, és egyből előjön, amikor elkezdek miatta aggódni, az valószínűleg nem igazi. :)
2020. ápr. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajnos a hipochondriára hajlamos vagyok én is!
2020. ápr. 10. 09:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Esténként és ebédre egyél kevesebbet, és könnyebb ételeket, aztán nézd meg, változik-e.
2020. ápr. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia. Szerintem nem kell aggódnod.

Nekem is volt már ilyen kb 2 hónap alatt elmúlt. Ne gondolkodj rajta mert ilyenkor képesek vagyunk még jobban beleélni magunkat hogy ,,úristen nem tudok normális levegőt venni".🙂

2020. ápr. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!