Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Domesztoszos vízben szabad...

Domesztoszos vízben szabad fogkefét fertőtleniteni, áztatni?

Figyelt kérdés
Utána leöbliteném alaposan.
2020. ápr. 9. 08:03
 1/6 anonim válasza:
Igen
2020. ápr. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem. A vegyszerrel megmérgezheted magadat. De miért akarod fertőtleníteni a fogkefét?
2020. ápr. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

[link]


Ilyen is létezik kedves kérdező.

2020. ápr. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát, valamikor régen volt ilyen neormicin vagy minek hívják fertőtlenítő tabletta, azzal fertőtlenítettem. De most gyorsan kellene. Tabbletta meg nincs itthon.

És az ecet jo lenne rá?

Azért kell, mert takaritottam és a mosdó kissé piszkos vitébe beleborult a fogmosó pohár meg fogkefe. Sokáig öblitettem vízzel, tiszta vízzel, de nem tzdom, az ilyenkor elég,e?

2020. ápr. 9. 08:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Inkább valami alkoholos szerrel fertőtlenítsd le, orvosi alkoholban vagy akár alkoholos kezfertőtlenítőben, csak utána mosd le alaposan.
2020. ápr. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hypo nincs otthon? A domestosban nnem tudom, mi van meg, de a hypot 1:1 aranyban higitva vizzel, használhatod erre a celra.
2020. ápr. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!