Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon Sovány vagyok 160 cm...

Pati1233456 kérdése:

Nagyon Sovány vagyok 160 cm és 40 kiló valami gyógyszer vagy vitamin?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 9. 11:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Béres csepp, étvágyat is megnöveli. De egy kivizsgálás, vérvétel nem ártana, de azt majd csak békeidőben.
2020. ápr. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10%

Uuuh, ez már kóros soványság, minimálisan is 52 kg kellene legyél ezzel a magassággal ha fiú vagy, ha lány akkor is legalább 47-48.

Hány éves vagy? Eszel rendesen?

A vitaminok csak kiegészítők, normális táplálkozás kell, de sürgősen.

2020. ápr. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem a háziorvos peritol tablettát írt fel. Brutál étvágyat csinált. Pár hét alatt feljött 4 kg
2020. ápr. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
10%
Szeretsz te egyátalán enni? Ha igen akkor irány a meki, rendelj pizzát, egyél sok cukrosat, stb. Ha így se megy akkor irány az orvos.
2020. ápr. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

#4, a hízás (főként az ektomorfoknál) nem attól fog beindulni hogy minden egészségtelen kaját bezabálsz amit találsz. Lehet, hogy te rohamosan hízol tőle de aki alapból sovány annál nem fog beindulni a növekedés.

Egészséges, változatos étkezés kell kisebb adagokban napi minimum 5 alkalommal, lehetőleg ugyanabban az időben és mozgás, minőségi multivitamin.

2020. ápr. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

14 éves vagyok lány peritol gyógyszert már nem adnak gyógyszertárban béres csepet is használtam + berés c-vitamin nem segitett

Igen eszek valamikor nincs étvágyam reggel eszek 1 fél kiflit majd ien 3 óra felé eszek meg szendvics megeste valami harapni valót

2020. ápr. 9. 12:27
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor bizony anyukádnak el kell vinnie a doktor bácsihoz. Amit eszel az nagyon kevés, még a duplája is kevés lenne.
2020. ápr. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia, töltsd le a Yazio alkalmazást és írd egy hétig kb. a kalóriákat. (van hízás opció ) Mert lehet szimplán gyors emésztésed (ők rengeteget esznek nem tudnak hízni) de lehet betegség is.


Mindeképpen kérj háziorvostól beutalót (igen, valszeg 1 év múlva fogsz kapni a járvány miatt, de próbálkozz)


Mondjuk szerintem ilyen korban ez nem annyira baj, általában ilyenkor szoktak a lányok felszeddni pár kilót (egykorúak vagyunk, én még soványabb 175cm 50kg)


Amúgy a gyerek bmi szerint egészséges vagy :).

2020. ápr. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem ne izgulj, most jönnek azok az évek mikor hirtelen felszedsz pár kilót és kialakul a nőies alakod. De azért próbalj meg többször enni, és igyál nagyon sok vizet.
2020. ápr. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Még annyi hogy én B6 és C vitamint szedtem attól megjött az étvágyam. Utolsó voltam.
2020. ápr. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!