Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezeket az abszintol éreztem?

Ezeket az abszintol éreztem?

Figyelt kérdés

Nos az van, hogy egy hónappal ezelőtt. Elmentem bulizni még egy hónapja, egy ilyen nagyobb buli volt! És olyan éjfél körűl ki hívtak haverjaim cigizni. És elővettek a zsebükből egy haribó gumicukros csomagot. Amiben volt 5 darab medvés gumicukor.


Volt ott zőld, sárga, lila színű is. De ilyen nagyobbak voltak ha jól emlékszem! És azt mondták csak 1-vehehetek. Én a lilás színűt vettem ki. Kivettem, leharaptam kb az ötödét, hogy megkostóljam nincs e valami fura íze. De nem éreztem. Utána megettem a maradékot is. A haverom akitől kaptam tudom róla, hogy füvezik meg néha azt hiszem spurizik! Most nyomta is, de felszívtak fejenként 3,5g-t kb. Az összeset ami náluk volt. Ekkor amúgy meg már túl voltam 5 cl abszinton. Egy kicsit éreztem is, be mentem meg ittam még egy feles abszintot. Majd kicsit belehúztam és 10 perc múlva még egy lement! 20 perc múlva eléggé lerészegedtem. 10 percig ez normális részegség volt. Viszont utána egyre jobban elkezdtem élvezni valamit. Ami egyre meg magyarázhatattlanabb lett számomra!


Először is nagyon magabiztos és nagyképű lettem. Sokkal jobban mint a piától. Eléggé erősnek és nagyembernek éreztem magam! És ezt egyre jobban élveztem. Olyan bolog érzést adott be mintha én lennék az egész mindeségnek az ura kb. És én formálnám a világot! Melette pedig felpőrgetett. A zene hangzása elkezdett egyre élvezhetőbb és mélyebb lenni. Elkezdtem halucinálni egy kicsit alakokat, lényeket, színeket láttam nyitott szemmel is néha 5 mp-ig is akár. Meg egyszer a szinpadott egy nagy ágyúnak láttam. Az egyik nagyon szép lányt akire rá flashóltam meg 3 mp-ig! Egy szintén gyönyőrű szép mesebeli 2 lábon jára lány macskának láttam. Oda akartam menni hozzá, de haverom mondta ne menjek. Mert nagyon rosszul nézek ki.


20 perc múlva meg ezek melett az érzések melett néha éreztem olyat is. Mintha egy nagyon szép lány akibe szerelmes vagyok. Most mondott volna igent, arra a kérdésre, hogy megkérdezem járunk e?! Ezt 1-2 alkalommal néha kicsit be haluztam. Volt nálam 3 szem rágó azt bevettem, mert kicsit instant elkezdtemrágni az ajkaimról a bőrt. A táncal nem bírtam le állni, vizet inni, wc-re sem tudtam elmenni egyedűl annyira pörögtem. Világomat azt kb egyáltalán nem tudtam! Ez az érzés kb olyan 2 óráig tartott. Az élmény alatt csak 1 abszinthot mertem inni. Viszont utána mikor elkezdtem fáradt, depis lenni na meg a fejem fájt és kicsit fáztam. Még ittam 2 abszintot! De már csak a sima részegséget adta vissza. Viszont azt elég keményen! Mintha olyan 7-et megittam volna..


Azt kell tudni rólam, hogy nagy abszintos vagyok. Általában átlátszót iszok. Attól egyszer szét is csaptam magam. Úgy, hogy haza kelett vinni. De nem nagyon halucináltam, ilyen érzést meg pláne nem adott! Meg néha még iszok, cannibis és sárga abszintot is. Azok sem hatottak így. Bár ezek a sima üveges abszintok voltak. Én most ilyet ittam, emelett persze lement 2 sárga abszint is az sima üveges volt.

Ez viszont ilyen koponyás: [link]


És nem vagyok drogos sem. Egyszer kipróbáltam a füvet 1 slukkot szívtam bele. Leginkább az íze és egy kis hatás miatt. Az ize az nem volt rossz. Viszont elájúltam, hánytam és agresszív voltam tőle. Persze egy kicsit részegen szívtam be!


És azt sem fogom soha többet szívni. Nem, hogy még szintetikázzak! Az ilyen varázsgomba szerű cuccokat meg pláne kerűlném. Volt egy másik haverom, aki szintén evett ilyen gumicukrott. Zőld színű volt, azért írom ezt a haveromat. Mert ő sem füvezik meg semmi. Ő még kicsit több abszintot ivott mint én. Neki is ugyanazok voltak mint nekem. Csak neki az érzés volt más. Ő az egoista érzést nem. nagyon élvezte! Ő inkább azt a szeretettflesh szerű dolgot érezte. Sokkal erősebben mint én 3,5 órán keresztűl!


Hogyha bedrogoztak minket vajon mi célból csinálták?!



2020. ápr. 9. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
45%

Volt valami hatóanyaga az abszinthnak. De úgy tudom azt annyira legyengítették, hogy annak az anyagnak a hatása előtt. Kapnál alkohol mérgezést!

Szerintem abba a gumicukorba mefedron vagy valami designer lehetett. Ami keverve lett valami halucinogénnel, valszeg 2c-b vagy egy nagyon kicsi lsd-vel!

A haverodé pedig mdma (extasy) volt szerintem. Spuri nem nagyon tud ilyen hatásokat beadni, főleg ez ami nálunk az országba van!

2020. ápr. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor tehát tényleg bedrogoztak?! De vajon miért? Amikor ők azt mondták soha ne szintizzek! És ezek milyen erős drogok? Még nem is halottam róluk gondolom ezek is valami designer drog szerű xarok.. Én valami spuri, ex, kokain vagy lsd-re gondoltam pedig..
2020. ápr. 9. 17:05
 3/6 A kérdező kommentje:
Gondoltam még ott heroinra is. És az a baj, hogy hiába nem drogozok azota is kattogok rajta..
2020. ápr. 9. 17:38
 4/6 Phoney ***** válasza:
100%
Az abszintnak nincs és soha nem is volt semmilyen különleges hatása az alkoholon túl. Ez az egész elképzelés csak abból indult ki, még az 1800-as évek végén, hogy az alkoholmérgezés és az alkoholmegvonás legsúlyosabb tüneteiről nem akarták elhinni az orvosok, hogy csak az alkohol okozza őket, ezért mindenféle más összetevőkre akarták ráfogni. De még ők sem vádolták az abszintot „drogszerű” hatásokkal, azt csak a modern időkben találták ki egyesek, akik sose láttak abszintot.
2020. ápr. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 Akkor ezeket a hatásokat mik okozhatták?
2020. ápr. 11. 15:20
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Téged szimplán beekiztek
2020. dec. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!