Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kimehetek ha hivatalosan tart...

Kimehetek ha hivatalosan tart még a karantén?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy a családunkban koronavírusos személy volt, de a legújabb tesztje negatív lett de a karanténunk még tart szerdáig...hogyha meggyógyult akkor gondolom én sem vagyok már fertőzött ha voltam is az egyáltalán ezért már nem szeretnék karanténban lenni.

Kimehetek vagy ez bűncselekmény?


2020. ápr. 15. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Bűncselekmény.
2020. ápr. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"a karanténunk még tart szerdáig"


Addig nem mehetsz ki.

2020. ápr. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha elkapnak akkor kapsz egy nagy bírságot az fix.
2020. ápr. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szerdáig tart?

ma van szerda holnap már kimehetsz ezt a pár órát kibírod már, nem?

2020. ápr. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
"nem szeretnék karanténban lenni" :D - ez nem a három kívánság, ez HATÓSÁGI karantén! Otthon maradtok szerdáig, akármelyik szerdát jelentse is az!
2020. ápr. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy akkora gumibotot fognak neked fel dugni mint thor kalapácsa. Majd mesz holnap és akkor ezt is megúszod
2020. ápr. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"gondolom én sem vagyok már fertőzött ha voltam is az"

Ezt miből gondolod? Attól, hogy ő meggyógyult, lehet, hogy te tegnapelőtt kaptad el tőle.

2020. ápr. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Attól, hogy ő meggyógyult, te még lehetsz fertőzőképes. Egyébként meg két negatív teszt után mondják rá valakire, hogy meggyógyult, egy teszt még nem jelent semmit, mert ezek a tesztek csak 60-70% biztonsággal mutatnak jó eredményt. Amíg nincs két negatív tesztje, addig semmiképp nem mehet ki senki.
2020. ápr. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!