Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csomagon meddig lehet elméletb...

Csomagon meddig lehet elméletben életképes a koronavírus?

Figyelt kérdés
Csak mert most hozott a futár egy csomagot amit rendeltem, miután behoztam félreraktam és alaposan kezet mostam, azóta nem nyúltam hozzá. Tudom hogy az a megoldás hogy fertőtlenítsem le, de a tartalma is lehet fertőzött és azt nem lehet folyadékkal kezelni, szóval azt nem lehet takarítani. Ergo ki kell várni amíg biztosan meghal a vírus (ha esetleg van rajta). Ez kb. mennyi idő? Mikor nyithatom majd ki legkorábban?

2020. ápr. 16. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
3 nap múlva :)
2020. ápr. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

2 órától 9 napig bármi lehet.


Azonban a megszáradt cseppek már nem túlzottan fertőzőek, annak ellenére hogy mondjuk laborban ki tudják mutatni / szaporítani sejtekben.


Viszont nem árt a csomagokat lefertőtleníteni, lemosni.

2020. ápr. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A postán kb 1 hetet ülnek a csomagok, amíg eljut hozzád.

Nyugodtan nyisd ki, nem lesz gáz😄

2020. ápr. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3 Belföldről vettem, tegnap adták fel, csomagküldő hozta. :D

Köszi a válaszokat mindenkinek, akkor egy pár napot még talonban hagyom, talán majd hétfőn kinyitom.

2020. ápr. 16. 15:28
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

Anyagfüggő, hogy min meddig életképes.

2020. ápr. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!