Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi okozhatja a lábak elnehezül...

Mi okozhatja a lábak elnehezülését munka után?

Figyelt kérdés

A munkám nagyjából félig ülő félig sétálós. 8 óra alatt úgy elnehezülnek a lábaim, h utána már semmihez nincs energiám.

Rendszeresen járok futni hétvégente. Ilyenkor 6-8km futok. Kedvemtől és időmtől függően. Mikor hazaértem kicsit pihenek de nem érzem nehéznek a lábaim. Pedig az elvileg sokkal megterhelőbbnek kellene lennie.

Mit tehetek, h munka után is energikus legyek, és ne érezzem ezt a lábamba?


2020. ápr. 16. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet rossz a cipőd, vagy amiben vagy melóban.
2020. ápr. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Másik cipő, vagy zselés talpbetét. Vannak direkt ilyen munkakörre kifejlesztettek is.
2020. ápr. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sajnos a munkahelyen acélbetétes cipőt kell hordani. Ami egyébként teljesen felesleges, de kötelező.

Erre nem is gondoltam. Veszek egy jó talpbetétet. Esetleg tudnátok ajánlani valamit?

2020. ápr. 16. 18:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Hiába a talpbetét, ha egyszer nehéz a cipő. Ezek a cipők több kárt okoznak, mint hasznot, nem tudom melyik idióta találta ki anno.
2020. ápr. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!