Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem tudok menni a WC-re?

K1ll3r03 kérdése:

Miért nem tudok menni a WC-re?

Figyelt kérdés
Tehát, mikor megkezdődött a karantén, anyumék szerették volna, ha kimennék hozzájuk falura, mivel ott kevesebb a valószínűség arra, hogy elkapom a vírust. Ki is jöttem, s egy ideig minden jól ment, aztán azt vettem észre, hogy már egy hete nem voltam nagydolgot végezni a WC-n. Nálunk falun ilyen "pottyantós WC" van, de nekem semmi bajom vele :D. Édesanyám mindenféle jósággal etet, köztük kompótokkal, gyümölcsökkel (megpróbáltam még a savót is) de semmi nem segít.. egyszerűen nem tudok itt sz@rni... És haza ugrottam tesómmal vagy 2 napra, aznap otthon 3xor voltam WC-n. Nem tudom mi bajom itt falun, de nem tudok rendesen WC-zni, és még itt kell lennem egy hónapot -.-... mit lehetne tenni? (Anyumék semmi pénzért nem akarnak haza engedni)

2020. ápr. 17. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
39%

Mi a fsznak mászkaltol össze-vissza?

Amúgy mennyit mozogsz?

2020. ápr. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

durva. nem hittem, hogy léteznek még pottyantósos wc-k ma lakócélra használt épületben, max hétvégi háznál...



nem tudom, miért feszengsz a szüleid előtt..vagy átlátnak, közel vannak szomszédok?

2020. ápr. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Úgy látom nem értettétek meg.. Tehát, mikor megkezdődött a karantén kijöttem falura és itt falun van a pittyantós WC. Falun nem tudok menni a WC-re... Otthon a városban, normális angol WC van :D porcelánból.. és nem lát be senki a wc-re, nagyon sokat szoktam mozogni, mivel falun vagyok, és közben kell a kertet is művelni meg minden
2020. ápr. 17. 19:30
 4/8 anonim ***** válasza:
nem tudom, miért tűnik neked úgy, hogy én nem értem...
2020. ápr. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendben, tehát valami segítség?
2020. ápr. 17. 19:57
 6/8 anonim ***** válasza:

Az megvan ugye, ha 2 napra visszamész a városba meg mászkálsz akkor nincs értelme az egésznek?

Kb ide oda hurcolod a cuccot.


Pszichológiai seggblokkod van.

Próbálkoznék hashajtóval. 1 hét rettenet sok haver. Ez már 12000 quoric-os szar lesz.


Vegyél be este egy hashajtót, Dulcolax, reggelre megjön egy kellemes inger. Ha a maci nem akar kijönni, akkor rá kell gyújtani a házat. 😃

2020. ápr. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem valtozott semmi a taplalkozasodban? Rostok elmaradasa, mas tipusu etelek?

Van ugyan egy varazsmodszer, de ezert rosszallas lesz. Pottyantosban plane cselendzs. Ehhez jo keznel egy torlokendo... Utana mososzeres vagy Domestosos kezmosas.

Szoval meglepo modon, ha valaki fenyul a vegbelebe egy ujjal, erezni lehet a szaraz szeklet veget, megse mozdul meg. Ha valaki az elso remulet meg ellenerzes utan a szeklet melle tudja tenni az ujjat oldalrol, es nyom, akkor ki lehet nyomni egy reszt. Es a tobbi erre megindul lefele. Nem mondom, hogy hosszutavon igy kene, de hogy igy meg lehet szabadulni a makacs szorulastol, az tuti.

2020. ápr. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7, jepp. 30 év alatt egyszer voltam így... ha jól rémlik max 4 nap volt... de már cink-karbamid keménységű volt ujjal...


Rémes gondolat, de működik. Sírtam is mint egy kis qrva.


Ez amúgy szerintem nem szorulás, csak fejben van leblokkolva. Pár hashajtós nap után szerintem ráéreznél a pottyantós ízére. Jó szar, meg nyomasztó egy nyikorgós fa WC.


Lehet olyan mint a Sziklák szemében a WC a benzinkúton... de megszokható.


[link]

2020. ápr. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!