Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek miért ilyen a bőröm?

Pillowtalk2216 kérdése:

Szerintetek miért ilyen a bőröm?

Figyelt kérdés

Helló. 23 éves vagyok és már egy jó ideje küzdök ezzel a "bőrbetegséggel" az érintett részek az újjaim, illetve a ball lábfejem. Azonban, volt már, hogy jobb a térdem mellett a hajlatnál is volt kb 10x10 cm átmérőjű, de az elmúlott teljesen magától.

Egyszerűen munkám miatt nincs időm elmenni orvoshoz. Voltam 1x és ilyen tapaszokat raktak a hátamra egy hétig és az eredmény ami 60%-os volt azt mutatta a táblázaton, hogy "cement" vagy hasonló építkezési anyagok érintkezéseivel rosszabbodik a bőröm ezen részei. Nem tudom mi lehet, de az év minden évszakában változik, és amikor nem érintkeztem hónapokig építkezési anyagokkal, akkor is ugyan ilyen volt.

Nagyon fáj, főleg amikor kireped, és zavar a munkavégzés közben is. Pszoriazisra is gondoltam vagy dermatitisz, de nem találtam hasónló képeket az enyémhez.


Nagyon megköszönném annak, aki segítene, ért hozzá valamennyire, mert már jó lenne tudni, mi ez amivel már jó pár éve élek.



Itt vannak a linkek a bőrömről:


[link]


[link]


[link]


[link]



2020. ápr. 17. 23:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Van egy kiváló bőrgyógyász a fővárosban.

Szerintem online is tudsz vele konzultálni.

[link]

2020. ápr. 18. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ránézésre, mintha valami gombás fertőzés lenne.

Valóban orvos kell hozzá.

Ne kísérletezz magaddal, mert rosszabb is lehet.

2020. ápr. 18. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az első kettő az jó illusztráció a pikkelysömör tankönyvbe.
2020. ápr. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!