Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hangyák az orromban?

LakatosAnonymus kérdése:

Hangyák az orromban?

Figyelt kérdés

Sziasztok, mielőtt kifejteném a kérdést, leszögezem, hogy nem kamu, és én magam is megijedtem.


Ma történt délelőtt, hogy a 4 éves kisöcsémmel játszottam, én voltam a kiskutya. Ő volt a gazdi. Eldobta a botot és én pedig a kedvéért a számban hoztam vissza. Egyszer viszont mikor fel akartam venni, beszívtam az orromba egy kis port lélegzés közben.


Pár órával később orrfújás közben 5 döglött hangyát fújtam ki az orromból. Kicsit megijedtem és reménykedek, hogy semmi komolyabb nem fog történni.


Ha mégis, mi a legrosszabb, ami történhet?

Mit tegyek?



2020. ápr. 18. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
a legrosszabb, ha egy megcsípi az orrodat. de ez sem valőszínű, nem hiszem hogy több maradt az orrodban, nyugi!
2020. ápr. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 drfauna válasza:
Maximum megcsíp, vagy egy kicsit ingerelheti a nyálkahártyádat. De amúgy szerintem nem sokáig bírhatják ki odabenn, szóval lehet, hogy csak az az öt volt. Vagy ha van még, már nem él valószínűleg. Ha félsz, használj egy kis általános orrsprayt, ami nem gyógyszeres, csak tengervizes. Nem lesz semmi baj! Jó éjt!
2020. ápr. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kösz szépen mindenkinek.

Előző kommentemet törölték a genyók...

2020. ápr. 20. 01:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!