Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kibirhatatlanul fájó csomó,...

Kibirhatatlanul fájó csomó, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Jött a két farpofám között egy csomó, de nem fájt, nem törődtem vele (sajnos). De most már napok óta kibirhatatlanul fáj, sem ülni sem állni sem feküdni nem bírok.Napok óta nem alszom. Először kb borsó nagyságú volt most körülbelül dió méretűre nőt. Hétfőn reggel első utam a doki, de mit tudnák addig csinálni,hogy csillapítsam a fájdalmat Tablettát sem vehetek be, mert 35 hetes terhes vagyok. Köszönöm

2020. ápr. 18. 22:59
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Ciszta.

Vagy antibiotikumos kezelést szoktak javasolni, vagy pedig műtéti úton eltávolítják a felgyülemlett gennyet. Ez attól függ, mekkora, mennyire gyulladt stb. “Traktoros betegségnek” is szokták hivni. Jegeld, addig mást nem nagyon tudsz tenni.

2020. ápr. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sipoly.
2020. ápr. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sipoly lesz az, irány az orvos!
2020. ápr. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Megyek orvoshoz, de csak holnap tudok sajnos.
2020. ápr. 19. 09:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Irány a doki, sürgősséggel, mert vérmérgezés is lehet belőle. Szőrtüsző is begyulladhatott, akár. Meg kell nyitni. Számíts rá.
2020. ápr. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már túl vagyok rajta hála istennek, borzalmas volt, nagyon fájt, de most már jobb. Köszönöm mindenkinek
2020. ápr. 20. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!