Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon rosszak a vénáim- Egy...

Nagyon rosszak a vénáim- Egy vérvétel, infúzió bekötése kész horror. (Eldurrannak az ereim). Tud ajánlani valaki érfal erősítőt? (gyógyszer vagy természetes anyag).

Figyelt kérdés

Sosem voltam jó vénákkal "eleresztve". Tavaly volt kemóm, az sem tett jót az ereimnek.

Több műtétem volt, sok infúziót kaptam. Most voltam Pet Ct-n. Bár a nővérkék nagyon aranyosak voltak, 6 vénám durrant szét, mire be tudták kötni a tűt. Valószínűleg még lesznek műtéteim és szeretném, ha addigra kicsit erősödne az érfalam. 46 éves nő vagyok.

Aki tud, kérem segítsen! (A férjem vörösbor kúrára fogott, meg kell innom napi 1 decit. De nem hiszem, hogy lenne a jó megoldás.)



2020. ápr. 19. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
www.honeyhill.hu
2020. ápr. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Orvos tud ajánlani.
2020. ápr. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ajánlották a Detralex-et, de az inkább csak visszérre jó, gondolom én.
2020. ápr. 20. 08:43
 4/5 anonim válasza:

A tegnapi nap folyamán voltam a patikában, a bal vádlimon lévő visszerem miatt kértem tanácsot. A patikus azt mondta, hogy Lioton gél és hozzá szedjek VenoprotEP-et (érfal erősítő tabletta, 500mg-os, 60db-os).

A házi orvos meg tudja mondani, hogy ez a gyógyszer segítene e esetleg. :)

Üdv.: Egy lassan 29 éves nő :)

2022. júl. 8. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Most néztem, mikori az írás, lehet már nem is aktuális. 😅 De ha mégis, remélem tudtam segíteni. 😊

4-es voltam. :)

2022. júl. 8. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!