Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fáj a bal karom, vállam?

Mitől fáj a bal karom, vállam?

Figyelt kérdés

Erős nyomó érzés mintha izom fájna,de semmi meg eröltetőt nem csinálok. Néha az egész karom, néha csak feljebb a vállammal együtt.

Általában este jön elő mikor itt ülök a gépnél, ilyenkor eléggé megijedek és szédülök.. :S

Mellkasi szúrásom nincsen max pici nyomás de sztem csak az ijedtségtől.

Meg voltam EKG-n de minden ok.


2010. júl. 27. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha voltál EKG-n, akkor bizonyára megmérték a vérnyomásodat is. Ha az is rendben volt, akkor izomfájdalomra én gyógymasszázst ajánlanék. Hogy miért a gép mellett jön elő, annak sok oka lehet, például a tartásod, vagy esetleg olyankor engeded ki a napi feszültségeidet este.


Gyógymasszőr

2010. júl. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ja a vérnyomásom sem jó. Ezekben a napokban a hidegfront miatt felment.

Tegnapelőtt este nagyon rosszul voltam ugyanigy karfájdalommal kezdődött majd 157 volt a vérnyomásom.

Másnap az orvosnál 140, ma meg 130.

2010. júl. 27. 22:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbálj naplót vezetni, hogy a vérnyomásoddal meg az időjárással van-e összefüggésben.
2010. júl. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oké, köszi
2010. júl. 28. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!